Resultater

17-04-2019:

1. division:
Stifterne [0-0] DK26

Danmarksserie 2:
Avedøre 2 [0-0] DK26 5

Kvalrække G:
Arden Bulls [0-0] Dronningborg 4


16-04-2019:

3. division Øst:
Kjøge [0-0] FIOV 2

Hverdagsrække 4 Syd:
Lido [0-0] Dart 8700 2
Lido 3 [0-0] Rosenhøj
Østbirk [0-0] Dart 8700
No Dart 2 [0-0] Juelsminde Bulls

Hverdagsrække 1 C:
Rødderne [0-0] Gentofte
Rødderne 2 [0-0] Mosede
Slangerup 2 [0-0] Rødovre 2
Studsen 4 [0-0] FIOV 3
Studsen 5 [0-0] Glostrup


13-04-2019:

Danmarksserie 3:
Vestsjæll-Ænderne 2 [0-0] Holbæk 5
Vestsjæll-Ænderne 3 [0-0] Holbæk 6
Vestsjæll-Ænderne 4 [0-0] Odsherred 2
Kirke Helsinge 2 [0-0] Odsherred 3
Vestsjæll-Ænderne 2 [0-0] Holbæk 6
Vestsjæll-Ænderne 3 [0-0] Holbæk 5
Vestsjæll-Ænderne 4 [0-0] Odsherred 3
Kirke Helsinge 2 [0-0] Odsherred 2

Danmarksserie 8:
NITTEN-DK 2 [0-0] Dronningborg 2
Mariagerfjord [0-0] Dronningborg 3
NITTEN-DK 2 [0-0] Dronningborg 3
Mariagerfjord [0-0] Dronningborg 2

Kvalrække A:
Midtfyn 2 [0-0] Viking 2
Svendborgsund 2 [0-0] Odins 4
Langeland [0-0] Odins 5
Langtved 2 [0-0] Viking 2
Svendborgsund 2 [0-0] Odins 5
Langeland [0-0] Odins 4

Kvalrække G:
Dronningborg 4 [0-0] NITTEN-DK 3


12-04-2019:

Danmarksserie 3:
Vestsjæll-Ænderne 2 [0-0] Fluen Sj. 2


11-04-2019:

Kvalrække D:
Ikast 4 [1-15] Ikast 2


10-04-2019:

3. division Øst:
Rødderne 2 [8-8] FIOV 2


09-04-2019:

Hverdagsrække 1 A:
DK26 [10-6] Brøndby
DK26 3 [12-4] Rødovre
Studsen [7-9] Farum
Avedøre [12-4] FIOV

Hverdagsrække 3:
Andebølle [10-6] Vejen

Hverdagsrække 4 Syd:
Dart 8700 [0-0] Lido 3
Rosenhøj [14-2] Østbirk
Dart 8700 2 [0-0] Lido 2
Juelsminde Bulls [6-10] No Dart

Hverdagsrække 1 B:
Tab og Vind [0-0] Ballerup
Farum 2 [4-12] Islev
DK26 2 [8-8] Studsen 3

Hverdagsrække 4 Nord B:
Dronningborg 4 [14-2] Firkløveren

Hverdagsrække 1 C:
Rødovre 2 [5-11] Slangerup
FIOV 3 [9-7] Slangerup 2
Mosede [9-7] Rødderne
Gentofte [5-11] Rødderne 2
Glostrup [15-1] Studsen 4


08-04-2019:

Hverdagsrække 3:
Hejnsvig [12-4] Dart 7000

Hverdagsrække 1 B:
Avedøre 2 [9-7] Kjøge


06-04-2019:

Danmarksserie 4:
Rødvig [13-3] Næstved 3
Rødvig [14-2] Næstved 4

Kvalrække D:
Juelsminde Bulls [8-8] Ikast 4


03-04-2019:

3. division Øst:
Brøndby Strand 2 [10-6] DK26 3

Kvalrække E:
TMG [4-12] Aros 4


02-04-2019:

Hverdagsrække 2:
Næstved [4-12] Gørslev
Nakskov [4-12] Guldborgsund 2
Vordingborg [3-13] Guldborgsund

Hverdagsrække 4 Nord A:
Linde [9-7] Randers
Gudenå [9-7] Hinnerup
Hinnerup 2 [3-13] Dronningborg
T.I.F. [1-15] Dronningborg 2

Hverdagsrække 4 Nord B:
Dronningborg 4 [6-10] Dronningborg 5
T.I.F. 2 [11-5] Mariagerfjord 2
Firkløveren [6-10] Mariagerfjord
Dronningborg 3 [9-7] Randers 2

Hverdagsrække 1 C:
Rødderne [3-13] Glostrup
Slangerup [8-8] FIOV 3
Studsen 4 [8-8] Gentofte
Studsen 5 [9-7] Mosede


01-04-2019:

2. division Øst:
Holbæk 2 [8-8] Kirke Helsinge


31-03-2019:

3. division Syd:
Guldborgsund 2 [5-11] Odsherred
Guldborgsund 3 [0-16] Fluen Sj.
Guldborgsund 2 [3-13] Fluen Sj.
Guldborgsund 3 [0-16] Odsherred

Danmarksserie 2:
Islev [16-0] Rødderne 3
Islev 2 [12-4] Kjøge 2
Islev [15-1] Kjøge 2
Islev 2 [11-5] Rødderne 3

Danmarksserie 3:
Holbæk 5 [10-6] Vestsjæll-Ænderne 4
Holbæk 6 [5-11] Kirke Helsinge 2
Holbæk 5 [3-13] Kirke Helsinge 2
Holbæk 6 [13-3] Vestsjæll-Ænderne 4

Danmarksserie 4:
Næstved 4 [2-14] Vordingborg 3
Næstved 3 [7-9] Vordingborg 3

Danmarksserie 5:
Assens 3 [16-0] Midtfyn
Assens 4 [3-13] Svendborgsund
Assens 5 [8-8] Odins 3
Verninge 2 [10-6] Søhus 2
Assens 3 [10-6] Svendborgsund
Assens 4 [5-11] Midtfyn
Assens 5 [9-7] Søhus 2
Verninge 2 [7-9] Odins 3

Danmarksserie 6:
Esbjerg [6-10] Aabenraa 4
Esbjerg Øst 2 [3-13] Kolding 3
Esbjerg [6-10] Kolding 3
Esbjerg Øst 2 [4-12] Aabenraa 4

Danmarksserie 7:
Lido 3 [6-10] Potten 4
Lido 4 [13-3] Potten 5
Lido 3 [5-11] Potten 5
Lido 4 [10-6] Potten 4

Danmarksserie 8:
Thyboerne [7-9] Dronningborg 3
Hovsa 2 [15-1] Dronningborg 3

Kvalrække G:
Arden Bulls [9-7] Randers 4
NB 88 2 [8-8] Dronningborg 4


30-03-2019:

1. division:
Potten [10-6] Stifterne
DK26 [10-6] Aabenraa
Studsen [15-1] Kælderen
Lido [8-8] Ringsted
Assens [16-0] Dart Odense
Aros [9-7] Stifterne
DK26 [15-1] Kælderen
Studsen [10-6] Aabenraa
Lido [16-0] Dart Odense
Assens [10-6] Ringsted

2. division Vest:
Hinnerup [6-10] Hovsa
Verninge [8-8] Padborg
Odins [3-13] Fluen
Samsø [2-14] Jyden
Aalborg [4-12] Potten 2
Linde [5-11] Aabenraa 2
Verninge [1-15] Fluen
Odins [12-4] Padborg
Samsø [1-15] Hovsa
Aalborg [8-8] Aabenraa 2
Linde [7-9] Potten 2
Hinnerup [7-9] Jyden

2. division Øst:
DK26 2 [10-6] Holbæk 2
Studsen 2 [11-5] Rødderne
Gørslev [7-9] FIOV
Næstved [8-8] Brøndby Strand
Holeby [8-8] Vestsjæll-Ænderne
Guldborgsund [10-6] Kirke Helsinge
DK26 2 [10-6] Rødderne
Studsen 2 [14-2] Holbæk 2
Gørslev [4-12] Brøndby Strand
Næstved [5-11] FIOV
Holeby [8-8] Kirke Helsinge
Guldborgsund [4-12] Vestsjæll-Ænderne

3. division Nord:
Randers [7-9] Lido 2
Dronningborg [2-4] Potten 3
NB 88 [7-9] Gudenå
Black Bulls [13-3] Galten
NoBull [8-8] Aalborg 2
Dall Ferslev [6-10] NITTEN-DK
Randers [10-6] Potten 3
Dronningborg [2-14] Lido 2
NB 88 [6-10] Galten
Black Bulls [10-6] Gudenå
NoBull [6-10] NITTEN-DK
Dall Ferslev [7-9] Aalborg 2

3. division Vest:
Royal [10-6] Sydvest
Royal 2 [5-11] Esbjerg Øst
Kolding 2 [11-5] Assens 2
Fluen 2 [14-2] Odins 2
Royal [8-8] Esbjerg Øst
Royal 2 [9-7] Sydvest
Kolding [10-6] Assens 2
Fluen 2 [7-9] Søhus

3. division Syd:
Holbæk 3 [5-11] Ringsted 2
Holbæk 4 [8-8] Ringsted 3
Næstved 2 [11-5] Vordingborg
Holeby 2 [7-9] Vordingborg 2
Holbæk 3 [6-10] Ringsted 3
Holbæk 4 [6-10] Ringsted 2
Næstved 2 [2-14] Vordingborg 2
Holeby 2 [13-3] Vordingborg

3. division Øst:
FIOV 2 [4-12] DK26 3
Brøndby Strand 2 [5-11] Glostrup
FIOV 2 [6-10] Glostrup

Danmarksserie 1:
Slangerup [12-4] Arrows 2
FIOV 3 [14-2] Farum 4
Studsen 5 [7-9] Gentofte
Slangerup [12-4] Kokkedal 2
Studsen 5 [10-6] Farum 4

Danmarksserie 2:
Islev 3 [6-10] KT Bjørnen 2
Avedøre 2 [8-8] DK26 4
DK26 6 [10-6] KT Bjørnen 2

Danmarksserie 3:
Vestsjæll-Ænderne 3 [7-9] Fluen Sj. 2
Odsherred 2 [8-8] Gørslev 2
Odsherred 3 [6-10] Gørslev 2

Danmarksserie 4:
Rødvig [14-2] Nørre Alslev
Rødvig [8-8] Sakskøbing

Danmarksserie 5:
Langtved [7-9] Ejby
Dart Odense 2 [7-9] Gelsted
Langtved [8-8] Gelsted
Dart Odense 2 [1-15] Ejby

Danmarksserie 6:
Kælderen 4 [7-9] Burning Arrows
Padborg 2 [9-7] Royal 3
Vejen [8-8] Kælderen 3
Kælderen 3 [10-6] Burning Arrows
Padborg 2 [5-11] Hejnsvig
Vejen [8-8] Kælderen 4

Danmarksserie 7:
Aros 2 [12-4] Dart 8700
Hinnerup 2 [8-8] Ikast
Silkeborg [3-13] Engesvang
Aros 3 [4-12] Dart 8700
Hinnerup 2 [9-7] Engesvang
Silkeborg [7-9] Ikast

Danmarksserie 8:
Jyden 2 [10-6] Hængepilen
Jyden 3 [5-11] Nordpilen
Randers 2 [11-5] NITTEN-DK 2
Jyden 2 [13-3] Nordpilen
Jyden 3 [5-11] Hængepilen
Randers 2 [5-11] Mariagerfjord

Kvalrække A:
Odins 4 [14-2] Langtved 2
Odins 5 [15-1] Langtved 2

Kvalrække B:
Esbjerg 2 [9-7] Syrenpilen
Esbjerg 3 [7-9] Bakke Dart
Hejnsvig 2 [12-4] Hvide Sande
Kælderen 6 [15-1] Burning Arrows 2
Esbjerg 2 [6-10] Bakke Dart
Esbjerg 3 [6-10] Syrenpilen
Sdr. Omme 3 [6-10] Hvide Sande

Kvalrække C:
Kolding 4 [14-2] Vejen 2
Kolding 5 [8-8] Kolding Arrows
Royal 4 [3-13] Fluen 4
Dart 7000 [15-1] Aabenraa 5
Kolding 4 [12-4] Kolding Arrows
Kolding 5 [8-8] Vejen 2
Royal 5 [11-5] Fluen 4
Dart 26 Vejle [9-7] Aabenraa 5

Kvalrække D:
Dart 8700 2 [13-3] Silkeborg 2
Dart 8700 3 [10-6] Engesvang 2
Ikast 3 [2-14] Ikast 2
No Dart [6-10] Juelsminde Bulls
Lido 5 [5-11] Samsø 2
Dart 8700 2 [15-1] Engesvang 2
Dart 8700 3 [9-7] Silkeborg 2
No Dart [13-3] Samsø 2
Lido 5 [5-11] Juelsminde Bulls

Kvalrække E:
Potten 6 [13-3] Galten 2
Neptun [3-13] T.I.F.
Potten 7 [10-6] Galten 2
TMG [7-9] T.I.F.

Kvalrække F:
Thyboerne 2 [11-5] Hovsa 5
Thyboerne 3 [11-5] Tvis Paradart
NoBull 2 [12-4] Firkløveren
Hovsa 3 [12-4] Pirates
Hovsa 4 [12-4] Pirates 2
Thyboerne 2 [14-2] Tvis Paradart
Thyboerne 3 [2-14] Hovsa 5
NoBull 3 [8-8] Firkløveren
Hovsa 3 [12-4] Pirates 2
Hovsa 4 [7-9] Pirates

Kvalrække G:
Mariagerfjord 2 [2-14] Aalborg 3
Mariagerfjord 3 [9-7] Route 180
Black Bulls 2 [12-4] Nordpilen 2
Black Bulls 3 [3-13] FDC
Mariagerfjord 2 [7-9] Route 180
Mariagerfjord 3 [1-15] Aalborg 3
Black Bulls 2 [6-10] FDC
Black Bulls 3 [8-8] Nordpilen 2


27-03-2019:

2. division Øst:
Studsen 2 [9-7] Brøndby Strand


26-03-2019:

Kvalrække A:
Langeland [11-5] Solbakkens

Kvalrække G:
NB 88 2 [8-8] Randers 4

Hverdagsrække 1 A:
Studsen 2 [8-8] DK26
FIOV [6-10] Studsen
Avedøre [12-4] Brøndby Strand
Brøndby [10-6] DK26 3

Hverdagsrække 4 Syd:
Dart 8700 [7-9] Lido 2
Rosenhøj [12-4] Lido
Dart 8700 2 [11-5] No Dart
Juelsminde Bulls [11-5] Østbirk

Hverdagsrække 1 B:
Farum 2 [7-9] Avedøre 2
Studsen 3 [14-2] Tab og Vind
Ballerup [7-9] FIOV 2
Islev [14-2] DK26 2
Kjøge [9-7] Avedøre 3

Hverdagsrække 1 C:
Rødovre 2 [5-11] Rødderne 2
Glostrup [13-3] Slangerup 2


25-03-2019:

2. division Vest:
Odins [9-7] Verninge

2. division Øst:
Vestsjæll-Ænderne [14-2] Næstved


23-03-2019:

Danmarksserie 1:
Slangerup [9-7] Grotten
Slangerup 2 [4-12] Grotten

Danmarksserie 3:
Nordstevns [12-4] Vestsjæll-Ænderne 4


21-03-2019:

2. division Øst:
Gørslev [4-12] DK26 2


20-03-2019:

2. division Øst:
Studsen 2 [9-7] FIOV


19-03-2019:

Hverdagsrække 1 A:
DK26 [7-9] Avedøre
Studsen [11-5] Brøndby
FIOV [7-9] DK26 3
Farum [6-10] Studsen 2
Brøndby Strand [7-9] Rødovre

Hverdagsrække 2:
Guldborgsund 3 [4-12] Gørslev
Vordingborg [2-14] Guldborgsund 2
Nakskov [8-8] Guldborgsund

Hverdagsrække 3:
Viking [1-15] Hejnsvig
Kolding [13-3] Dart 7000

Hverdagsrække 4 Nord A:
Gudenå [10-6] Randers
Linde [3-13] Hinnerup
Hinnerup 2 [8-8] Dronningborg 2
T.I.F. [4-12] Dronningborg

Hverdagsrække 4 Syd:
Lido [2-14] Dart 8700
Lido 2 [10-6] Rosenhøj
Lido 3 [7-9] Juelsminde Bulls
Dart 8700 2 [5-11] No Dart 2

Hverdagsrække 1 B:
Avedøre 2 [7-9] DK26 2
Tab og Vind [4-12] Kjøge
Studsen 3 [11-5] Avedøre 3
Ballerup [6-10] Farum 2
Islev [7-9] FIOV 2

Hverdagsrække 4 Nord B:
Dronningborg 4 [10-6] Randers 2
Firkløveren [2-14] Mariagerfjord 2
Dronningborg 3 [3-13] Dronningborg 5

Hverdagsrække 1 C:
Rødderne 2 [7-9] FIOV 3
Slangerup [3-13] Glostrup
Rødovre 2 [0-0] Rødderne
Mosede [6-10] Studsen 4
Gentofte [8-8] Studsen 5


18-03-2019:

Danmarksserie 3:
Gørslev 2 [5-11] Kirke Helsinge 2


16-03-2019:

1. division:
Aros [10-6] Aabenraa
Potten [10-6] Aabenraa

2. division Vest:
Hinnerup [13-3] Samsø

Kvalrække D:
Samsø 2 [7-9] Juelsminde Bulls
Juelsminde Bulls [11-5] Dart 8700 3


15-03-2019:

3. division Vest:
Sydvest [10-6] Odins 2


14-03-2019:

Danmarksserie 4:
Nørre Alslev [11-5] Holeby 3

Kvalrække G:
Arden Bulls [11-5] Nordpilen 2


12-03-2019:

1. division:
Ringsted [6-10] DK26

Danmarksserie 4:
Nørre Alslev [10-6] Nakskov

Hverdagsrække 1 A:
DK26 [6-10] Farum
DK26 3 [7-9] Avedøre
Studsen 2 [11-5] Brøndby
Rødovre [9-7] FIOV
Brøndby Strand [8-8] Studsen

Hverdagsrække 2:
Guldborgsund [14-2] Næstved
Guldborgsund 2 [14-2] Guldborgsund 3
Gørslev [7-9] Vordingborg

Hverdagsrække 3:
Vejen [4-12] Hejnsvig
Viking [6-10] Dart 7000
Andebølle [6-10] Kolding

Hverdagsrække 4 Nord A:
Randers [7-9] T.I.F.
Dronningborg [8-8] Gudenå
Dronningborg 2 [10-6] Linde

Hverdagsrække 4 Syd:
Lido 3 [11-5] No Dart 2
No Dart [13-3] Østbirk
Dart 8700 2 [10-6] Dart 8700
Juelsminde Bulls [7-9] Lido 2

Hverdagsrække 1 B:
Avedøre 2 [9-7] Ballerup
Avedøre 3 [3-13] DK26 2
Farum 2 [7-9] Kjøge
FIOV 2 [10-6] Studsen 3
Islev [10-6] Tab og Vind

Hverdagsrække Nord B:
Mariagerfjord [4-12] Dronningborg 4
Randers 2 [10-6] T.I.F. 2
Mariagerfjord 2 [8-8] Dronningborg 3
Dronningborg 5 [16-0] Firkløveren

Hverdagsrække 1 C:
Slangerup [11-5] Studsen 5
Studsen 4 [6-10] Slangerup 2
Rødovre 2 [5-11] Gentofte
Mosede [6-10] FIOV 3
Glostrup [12-4] Rødderne 2


11-03-2019:

Danmarksserie 3:
Gørslev 2 [14-2] Vestsjæll-Ænderne 4

Hverdagsrække 4 Nord A:
Hinnerup [10-6] Hinnerup 2


10-03-2019:

3. division Syd:
Holbæk 3 [1-15] Odsherred
Holbæk 4 [3-13] Fluen Sj.
Ringsted 2 [14-2] Næstved 2
Ringsted 3 [5-11] Holeby 2
Holbæk 3 [0-16] Fluen Sj.
Holbæk 4 [5-11] Odsherred
Ringsted 2 [11-5] Holeby 2
Ringsted 3 [9-7] Næstved 2

Danmarksserie 7:
Potten 4 [9-7] Hinnerup 2
Potten 5 [9-7] Silkeborg
Potten 4 [14-2] Silkeborg
Potten 5 [6-10] Hinnerup 2

Kvalrække G:
Aalborg 3 [15-1] Randers 4
Route 180 [2-14] Dronningborg 4
Aalborg 3 [6-10] Dronningborg 4
Route 180 [7-9] Randers 4


09-03-2019:

1. division:
Dart Odense [0-16] Studsen
Holbæk [10-6] Lido
Stifterne [9-7] Assens
Dart Odense [0-16] DK26
Holbæk [9-7] Assens
Stifterne [9-7] Lido

2. division Vest:
Verninge [7-9] Jyden
Odins [12-4] Hovsa
Potten 2 [10-6] Samsø
Aabenraa 2 [9-7] Hinnerup
Aalborg [12-4] Padborg
Linde [1-15] Fluen
Verninge [7-9] Hovsa
Odins [8-8] Jyden
Potten 2 [10-6] Hinnerup
Aabenraa 2 [8-8] Samsø
Aalborg [2-14] Fluen
Linde [11-5] Padborg

2. division Øst:
Kirke Helsinge [11-5] Gørslev
Holbæk 2 [2-14] Holeby
Rødderne [13-3] Guldborgsund
DK26 2 [11-5] Brøndby Strand
Kirke Helsinge [12-4] Næstved
Holbæk 2 [9-7] Guldborgsund
Røddderne [7-9] Holeby

3. division Nord:
Randers [11-5] Gudenå
Dronningborg [5-11] Galten
Aalborg 2 [11-5] NB 88
NITTEN-DK [4-12] Black Bulls
Lido 2 [14-2] NoBull
Randers [9-7] Galten
Dronningborg [8-8] Gudenå
Aalborg 2 [6-10] Black Bulls
NITTEN-DK [7-9] NB 88

3. division Vest:
Royal [11-5] Kælderen 2
Royal 2 [3-13] Assens 2
Odins 2 [6-10] Kolding
Søhus [12-4] Kolding 2
Sydvest [12-4] Fluen 2
Esbjerg Øst [10-6] Aabenraa 3
Royal [14-2] Assens 2
Royal 2 [1-15] Kælderen 2
Odins 2 [6-10] Kolding 2
Søhus [6-10] Kolding
Sydvest [10-6] Aabenraa 3
Esbjerg Øst [9-7] Fluen 2

3. division Syd:
Vordingborg [14-2] Guldborgsund 2
Vordingborg 2 [12-4] Guldborgsund 2

3. division Øst:
Kjøge [9-7] Farum
Rødderne 2 [11-5] Kokkedal
FIOV 2 [11-5] Arrows
KT Bjørnen [4-12] DK26 3
Avedøre [9-7] Glostrup
Kjøge [11-5] Kokkedal
Rødderne 2 [5-11] Farum
Brøndby Strand 2 [9-7] Arrows
KT Bjørnen [5-11] Glostrup
Avedøre [9-7] DK26 3

Danmarksserie 1:
Farum 4 [2-14] Farum 2
Gentofte [8-8] Farum 3
Kokkedal 2 [2-14] Studsen 5
Farum 4 [1-15] Farum 3
Gentofte [0-16] Farum 2
Arrows 2 [11-5] Studsen 5

Danmarksserie 2:
DK26 4 [11-5] Islev 3
DK26 5 [7-9] DK26 6
Rødderne 3 [6-10] Avedøre 2
DK26 4 [13-3] DK26 6
DK26 5 [12-4] Islev 3
Kjøge 2 [5-11] Avedøre 2

Danmarksserie 3:
Vestsjæll-Ænderne 2 [8-8] Haslev/Svalebæk
Vestsjæll-Ænderne 3 [6-10] Haslev/Svalebæk 2
Holbæk 5 [4-12] Fluen Sj. 2
Nordstevns [6-10] Kirke Helsinge 2
Vestsjæll-Ænderne 2 [12-4] Haslev/Svalebæk 2
Vestsjæll-Ænderne 3 [3-13] Haslev/Svalebæk
Holbæk 6 [7-9] Fluen Sj. 2

Danmarksserie 4:
Sakskøbing [11-5] Nakskov
Prinsessevænget [4-12] Rødvig
Sakskøbing [15-1] Holeby 3
Vordingborg 3 [2-14] Rødvig

Danmarksserie 5:
Assens 3 [11-5] Odins 3
Assens 4 [11-5] Søhus 2
Ejby [16-0] Assens 5
Gelsted [11-5] Verninge 2
Midtfyn [6-10] Langtved
Svendborgsund [15-1] Dart Odense 2
Assens 3 [16-0] Søhus 2
Assens 4 [11-5] Odins 3
Ejby [14-2] Verninge 2
Gelsted [11-5] Assens 5
Midtfyn [8-8] Dart Odense 2
Svendborgsund [12-4] Langtved

Danmarksserie 6:
Fluen 3 [8-8] Sdr. Omme
Esbjerg [11-5] Hejnsvig
Esbjerg Øst 2 [1-15] Royal 3
Vejen [15-1] Aabenraa 4
Burning Arrows [7-9] Kolding 3
Padborg 2 [4-12] Sdr. Omme
Esbjerg [15-1] Royal 3
Esbjerg Øst 2 [4-12] Hejnsvig
Vejen [5-11] Kolding 3
Burning Arrows [15-1] Aabenraa 4

Danmarksserie 7:
Lido 3 [7-9] Dart 8700
Ikast [2-14] Aros 2
Engesvang [12-4] Aros 3
Lido 4 [12-4] Dart 8700
Ikast [9-7] Aros 3
Engesvang [6-10] Aros 2

Danmarksserie 8:
Jyden 2 [16-0] NITTEN-DK 2
Jyden 3 [9-7] Mariagerfjord
Dronningborg 2 [8-8] Randers 2
Dronningborg 3 [6-10] Randers 3
Hængepilen [3-13] Hovsa 2
Nordpilen [5-11] Thyboerne
Jyden 2 [13-3] Mariagerfjord
Jyden 3 [13-3] NITTEN-DK 2
Dronningborg 2 [8-8] Randers 3
Dronningborg 3 [12-4] Randers 2
Hængepilen [7-9] Thyboerne
Nordpilen [4-12] Hovsa 2

Kvalrække A:
Viking 3 [13-3] Viking
Solbakkens [10-6] Viking 2
Langtved 2 [3-13] Svendborgsund 2
Midtfyn 2 [3-13] Langeland
Viking 3 [11-5] Viking 2
Solbakkens [10-6] Viking
Langtved 2 [10-6] Langeland
Midtfyn 2 [6-10] Svendborgsund 2

Kvalrække B:
Kælderen 5 [12-4] Syrenpilen
Kælderen 6 [15-1] Bakke Dart
Hvide Sande [11-5]  Esbjerg 3
Burning Arrows 2 [11-5] Sdr. Omme 3
Sydvest 2 [7-9] Hejnsvig 2
Kælderen 5 [10-6] Bakke Dart
Kælderen 6 [15-1] Syrenpilen
Hvide Sande [16-0] Esbjerg 2
Burning Arrows 2 [5-11] Hejnsvig 2
Sydvest 2 [13-3] Sdr. Omme 3

Kvalrække C:
Kolding 4 [2-14] Fluen 4
Aabenraa 6 [4-12] Royal 5
Vejen 2 [8-8] Dart 7000
Kolding Arrows [8-8] Dart 26 Vejle
Kolding 5 [2-14] Fluen 4
Aabenraa 5 [2-14] Royal 5
Vejen 2 [12-4] Dart 26 Vejle
Kolding Arrows [10-6] Dart 7000

Kvalrække D:
Juelsminde Bulls [12-4] Ikast 3
Dart 8700 2 [16-0] Østbirk
Dart 8700 3 [3-13] Ikast 2
Silkeborg 2 [7-9] No Dart
Engesvang 2 [5-11] Lido 5
Dart 8700 2 [11-5] Ikast 2
Dart 8700 3 [8-8] Østbirk
Silkeborg 2 [8-8] Lido 5
Engesvang 2 [7-9] No Dart

Kvalrække E:
T.I.F. [13-3] Potten 6
Gudenå 2 [6-10] Potten 7
Bispehaven [3-13] TMG
T.I.F. [13-3] Potten 7
Gudenå 2 [2-14] Potten 6
Bispehaven [6-10] Neptun

Kvalrække F:
NoBull 2 [4-12] Jyden 4
NoBull 3 [7-9] Jyden 5
Hovsa 3 [14-2] Firkløveren
Hovsa 5 [9-7] Pirates
Tvis Paradart [7-9] Pirates 2
NoBull 2 [8-8] Jyden 5
NoBull 3 [2-14] Jyden 4
Hovsa 4 [7-9] Firkløveren
Hovsa 5 [14-2] Pirates 2
Tvis Paradart [6-10] Pirates

Kvalrække G:
Black Bulls 2 [14-2] NITTEN-DK 3
NB 88 2 [4-12] FDC
Black Bulls 3 [8-8] NITTEN-DK 3
NB 88 2 [7-9] Nordpilen 2


07-03-2019:

2. division Øst:
Vestsjæll-Ænderne [11-5] Gørslev


06-03-2019:

1. division:
Ringsted [7-9] Studsen

Danmarksserie 7:
Dart 8700 [7-9] Potten 4


05-03-2019:

Hverdagsrække 1 A:
FIOV [8-8] Brøndby
Farum [13-3] DK26 3
Rødovre [4-12] Studsen 2
Avedøre [9-7] Studsen
Brøndby Strand [7-9] DK26

Hverdagsrække 3:
Kolding [6-10] Hejnsvig
Dart 7000 [11-5] Andebølle

Hverdagsrække 4 Nord A:
Randers [11-5] Hinnerup 2

Hverdagsrække 4 Syd:
Lido [3-13] Juelsminde Bulls
Lido 3 [10-6] No Dart
No Dart 2 [13-3] Østbirk
Rosenhøj [14-2] Dart 8700 2

Hverdagsrække 1 B:
Studsen 3 [7-9] Kjøge
Ballerup [13-3] Avedøre 3
FIOV 2 [11-5] Farum 2
DK26 2 [12-4] Tab og Vind
Islev [8-8] Avedøre 2

Hverdagsrække 1 C:
Studsen 4 [8-8] Slangerup
Studsen 5 [11-5] Slangerup 2
FIOV 3 [12-4] Gentofte


01-03-2019:

Kvalrække B:
Hvide Sande [7-9] Kælderen 5


26-02-2019:

Hverdagsrække 1 A:
DK26 3 [6-10] Brøndby Strand
FIOV [8-8] DK26
Rødovre [3-13] Studsen
Avedøre [10-6] Studsen 2
Brøndby [7-9] Farum

Hverdagsrække 2:
Guldborgsund 2 [11-5] Næstved
Guldborgsund [15-1] Guldborgsund 3
Gørslev [12-4] Nakskov

Hverdagsrække 4 Nord A:
Dronningborg [3-13] Linde
Dronningborg 2 [10-6] Gudenå
Hinnerup [13-3] T.I.F.

Hverdagsrække 4 Syd:
Lido [0-16] No Dart 2
Lido 3 [7-9] Dart 8700 2
No Dart [12-4] Lido 2
Rosenhøj [14-2] Juelsminde Bulls

Hverdagsrække 1 B:
Avedøre 3 [7-9] Islev
Studsen 3 [11-5] Avedøre 2
FIOV 2 [12-4] Tab og Vind
DK26 2 [13-3] Farum 2
Kjøge [10-6] Ballerup

Hverdagsrække 4 Nord B:
Dronningborg 5 [8-8] T.I.F. 2
Mariagerfjord [8-8] Dronningborg 3
Mariagerfjord 2 [9-7] Dronningborg 4
Randers 2 [12-4] Firkløveren

Hverdagsrække 1 C:
Rødderne [7-9] Studsen 5
Rødderne 2 [10-6] Studsen 4
Slangerup [13-3] Gentofte
Slangerup 2 [13-3] Mosede
FIOV 3 [6-10] Glostrup


25-02-2019:

2. division Øst:
DK26 2 [4-12] FIOV

Hverdagsrække 3:
Hejnsvig [13-3] Andebølle


24-02-2019:

3. division Øst:
Studsen 3 [3-13] Kjøge
Studsen 4 [6-10] Rødderne 2
Studsen 3 [2-14] Rødderne 2
Studsen 4 [3-13] Kjøge

Danmarksserie 5:
Odins 3 [11-5] Midtfyn
Søhus 2 [1-15] Svendborgsund
Odins 3 [6-10] Svendborgsund
Søhus 2 [5-11] Midtfyn

Kvalrække C:
Aabenraa 5 [2-14] Kolding 4
Aabenraa 6 [14-2] Kolding 5
Aabenraa 5 [5-11] Kolding 5
Aabenraa 6 [5-11] Kolding 4

Kvalrække F:
Thyboerne 2 [8-8] NoBull 2
Thyboerne 3 [7-9] NoBull 3
Thyboerne 2 [16-0] NoBull 3
Thyboerne 3 [3-13] NoBull 2

Kvalrække G:
NITTEN-DK 3 [6-10] Arden Bulls
NITTEN-DK 3 [10-6] NB 88 2


23-02-2019:

1. division:
Ringsted [7-9] Aros
Dart Odense [0-16] Potten
Lido [11-5] DK26
Assens [7-9] Studsen
Aabenraa [7-9] Holbæk
Kælderen [9-7] Stifterne
Ringsted [10-6] Potten
Dart Odense [0-16] Aros
Lido [9-7] Studsen
Assens [9-7] DK26
Aabenraa [13-3] Stifterne
Kælderen [7-9] Holbæk

2. division Vest:
Potten 2 [10-6] Verninge
Aabenraa 2 [7-9] Odins
Aalborg [7-9] Samsø
Linde [9-7] Hinnerup
Jyden [13-3] Padborg
Hovsa [10-6] Fluen
Potten 2 [10-6] Odins
Aabenraa 2 [12-4] Verninge
Aalborg [11-5] Hinnerup
Linde [7-9] Samsø
Jyden [6-10] Fluen
Hovsa [12-4] Padborg

2. division Øst:
Kirke Helsinge [5-11] DK26 2
Vestsjæll-Ænderne [5-11] Studsen 2
Holeby [10-6] Gørslev
Guldborgsund [8-8] Næstved
FIOV [7-9] Holbæk 2
Brøndby Strand [9-7] Rødderne
Kirke Helsinge [8-8] Studsen 2
Vestsjæll-Ænderne [4-12] DK26 2
Holeby [13-3] Næstved
Guldborgsund [1-15] Gørslev
FIOV [11-5] Rødderne
Brøndby Strand [11-5] Holbæk 2

3. division Nord:
Aalborg 2 [4-12] Randers
NITTEN-DK [1-15] Dronningborg
NoBull [9-7] NB 88
Galten [9-7] Potten 3
Aalborg 2 [11-5] Dronningborg
NITTEN-DK [0-16] Randers
NoBull [4-12] Black Bulls
Galten [7-9] Lido 2

3. division Vest:
Odins 2 [4-12] Royal
Søhus [8-8] Royal 2
Fluen 2 [8-8] Kolding
Aabenraa 3 [12-4] Kolding 2
Kælderen 2 [6-10] Sydvest
Assens 2 [8-8] Esbjerg Øst
Odins 2 [8-8] Royal 2
Søhus [2-14] Royal
Fluen 2 [10-6] Kolding 2
Aabenraa 3 [6-10] Kolding
Kælderen 2 [8-8] Esbjerg Øst
Assens 2 [6-10] Sydvest

3. division Syd:
Vordingborg [8-8] Holbæk 3
Vordingborg 2 [10-6] Holbæk 4
Næstved 2 [6-10] Guldborgsund 2
Holeby 2 [16-0] Guldborgsund 3
Odsherred [7-9] Ringsted 2
Fluen Sj. [16-0] Ringsted 3
Vordingborg [4-12] Holbæk 4
Vordingborg 2 [12-4] Holbæk 3
Holeby 2 [13-3] Guldborgsund 2
Odsherred [15-1] Ringsted 3
Fluen Sj. [10-6] Ringsted 2

3. division Øst:
Farum [7-9] FIOV 2
Kokkedal [8-8] Brøndby Strand 2
Arrows [10-6] DK26 3
Farum [6-10] Brøndby Strand 2
Kokkedal [9-7] FIOV 2
Arrows [9-7] Glostrup

Danmarksserie 1:
Farum 4 [4-12] Slangerup
Gentofte [15-1] Slangerup 2
FIOV 3 [3-13] Farum 2
Studsen 5 [8-8] Farum 3
Grotten [12-4] Arrows 2
Farum 4 [9-7] Slangerup 2
Gentofte [5-11] Slangerup
FIOV 3 [10-6] Farum 3
Studsen 5 [2-14] Farum 2
Grotten [11-5] Kokkedal 2

Danmarksserie 2:
DK26 4 [5-11] Islev
DK26 5 [8-8] Islev 2
Avedøre 2 [12-4] Islev 3
KT Bjørnen 2 [9-7] Rødderne 3
DK26 4 [10-6] Islev 2
DK26 5 [2-14] Islev
Avedøre 2 [10-6] DK26 6
KT Bjørnen 2 [11-5] Kjøge 2

Danmarksserie 3:
Odsherred 2 [8-8] Vestsjæll-Ænderne 2
Odsherred 3 [7-9] Vestsjæll-Ænderne 3
Fluen Sj. 2 [15-1] Vestsjæll-Ænderne 4
Odsherred 2 [13-3] Vestsjæll-Ænderne 3
Odsherred 3 [0-16] Vestsjæll-Ænderne 2
Fluen Sj. 2 [7-9] Kirke Helsinge 2

Danmarksserie 4:
Sakskøbing [12-4] Næstved 3
Sakskøbing [13-3] Næstved 4

Danmarksserie 5:
Ejby [13-3] Assens 3
Gelsted [10-6] Assens 4
Langtved [12-4] Assens 5
Dart Odense 2 [8-8] Verninge 2
Ejby [14-2] Assens 4
Gelsted [3-13] Assens 3
Langtved [7-9] Verninge 2
Dart Odense 2 [11-5] Assens 5

Danmarksserie 6:
Kælderen 3 [7-9] Fluen 3
Sdr. Omme [3-13] Esbjerg
Sdr. Omme 2 [7-9] Esbjerg Øst 2
Hejnsvig [16-0] Aabenraa 4
Royal 3 [7-9] Kolding 3
Kælderen 4 [5-11] Fluen 3
Sdr. Omme [12-4] Esbjerg Øst 2
Sdr. Omme 2 [1-15] Esbjerg
Hejnsvig [12-4] Kolding 3
Royal 3 [12-4] Aabenraa 4

Danmarksserie 7:
Ikast [11-5] Lido 3
Engesvang [6-10] Lido 4
Hinnerup 2 [2-14] Aros 2
Silkeborg [6-10] Aros 3
Ikast [3-13] Lido 4
Engesvang [13-3] Lido 3
Hinnerup 2 [9-7] Aros 3
Silkeborg [5-11] Aros 2

Danmarksserie 8:
Dronningborg 2 [7-9] Jyden 2
Dronningborg 3 [10-6] Jyden 3
Hovsa 2 [14-2] Randers 2
Thyboerne [9-7] Randers 3
NITTEN-DK 2 [15-1] Hængepilen
Mariagerfjord [9-7] Nordpilen
Dronningborg 2 [12-4] Jyden 3
Dronningborg 3 [4-12] Jyden 2
Hovsa 2 [11-5] Randers 3
Thyboerne [13-3] Randers 2
NITTEN-DK 2 [9-7] Nordpilen
Mariagerfjord [8-8] Hængepilen

Kvalrække A:
Viking 3 [9-7] Odins 4
Solbakkens [3-13] Odins 5
Svendborgsund 2 [12-4] Viking
Langeland [15-1] Viking 2
Viking 3 [5-11] Odins 5
Solbakkens [9-7] Odins 4
Svendborgsund 2 [12-4] Viking 2
Langeland [14-2] Viking

Kvalrække B:
Sdr. Omme 3 [6-10] Esbjerg 2
Hejnsvig 2 [14-2] Esbjerg 3
Syrenpilen [7-9] Burning Arrows 2
Bakke Dart [7-9] Sydvest 2
Sdr. Omme 3 [5-11] Esbjerg 3
Hejnsvig 2 [15-1] Esbjerg 2
Syrenpilen [9-7] Sydvest 2
Bakke Dart [12-4] Burning Arrows 2

Kvalrække C:
Dart 7000 [4-12] Royal 4
Dart 26 Vejle [2-14] Royal 5
Fluen 4 [13-3] Vejen 2
Dart 7000 [2-14] Royal 5
Dart 26 Vejle [10-6] Royal 4
Fluen 4 [12-4] Kolding Arrows

Kvalrække D:
Ikast 2 [12-4] Engesvang 2
Samsø 2 [15-1] Dart 8700 3
No Dart [7-9] Ikast 3
Lido 5 [11-5] Ikast 4
Samsø 2 [10-6] Dart 8700 2
No Dart [10-6] Ikast 4
Lido 5 [6-10] Ikast 3
Østbirk [10-6] Engesvang 2

Kvalrække E:
T.I.F. [8-8] Aros 4
Gudenå 2 [7-9] Aros 5
Neptun [6-10] Potten 6
TMG [12-4] Potten 7
T.I.F. [10-6] Aros 5
Gudenå 2 [4-12] Aros 4
Neptun [15-1] Potten 7
TMG [8-8] Potten 6
Galten 2 [12-4] Bispehaven

Kvalrække F:
Jyden 4 [11-5] Hovsa 3
Jyden 5 [5-11] Hovsa 4
Firkløveren [10-6] Pirates
Jyden 4 [11-5] Hovsa 4
Jyden 5 [2-14] Hovsa 3
Firkløveren [9-7] Pirates 2

Kvalrække G:
Mariagerfjord 2 [4-12] Black Bulls 2
Mariagerfjord 3 [0-16] Black Bulls 3
Nordpilen 2 [14-2] Randers 4
FDC [5-11] Dronningborg 4
Mariagerfjord 2 [7-9] Black Bulls 3
Mariagerfjord 3 [1-15Black Bulls 2
Nordpilen 2 [8-8] Dronningborg 4
FDC [15-1] Randers 4


22-02-2019:

Kvalrække D:
Juelsminde Bulls [6-10] Dart 8700 2


21-02-2019:

Danmarksserie 4:
Rødvig [16-0] Holeby 3
Nørre Alslev [11-5] Næstved 4

Danmarksserie 7:
Dart 8700 [12-4] Potten 5


19-02-2019:

Hverdagsrække 1 C:
Studsen 4 [10-6] Rødderne
Studsen 5 [3-13] Rødderne 2
Rødovre 2 [11-5] Mosede


17-02-2019:

Danmarksserie 4:
Nørre Alslev [5-11] Næstved 3


14-02-2019:

2. division Øst:
Gørslev [5-11] Studsen 2


13-02-2019:

1. division:
Studsen [9-7] DK26


12-02-2019:

Hverdagsrække 4 Syd:
Rosenhøj [10-6] Dart 8700


09-02-2019:

3. division Vest:
Esbjerg Øst [11-5] Odins 2

Danmarksserie 1:
Grotten [10-6] Studsen 5


 

06-02-2019:

2. division Øst:
Rødderne [4-12] Vestsjæll-Ænderne

Hverdagsrække 4 Nord B:
Dronningborg 3 [9-7] Dronningborg 4


05-02-2019:

Hverdagsrække 1 A:
Studsen [6-10] DK26
Studsen 2 [11-5] DK26 3
Rødovre [2-14] Brøndby
Avedøre [7-9] Farum
Brøndby Strand [7-9] FIOV

Hverdagsrække 2:
Nakskov [11-5] Vordingborg
Guldborgsund [10-6] Guldborgsund 2
Guldborgsund 3 [3-13] Næstved

Hverdagsrække 3:
Dart 7000 [10-6] Vejen

Hverdagsrække 4 Nord A:
Linde [10-6] Gudenå
Dronningborg [3-13] Dronningborg 2

Hverdagsrække 4 Syd:
Lido [7-9] No Dart
No Dart 2 [8-8] Lido 2
Dart 8700 2 [9-7] Østbirk
Juelsminde Bulls [0-16] Dart 8700

Hverdagsrække 1 B:
Tab og Vind [4-12] Avedøre 2
Farum 2 [11-5] Avedøre 3
DK26 2 [7-9] Ballerup
Islev [8-8] Studsen 3
Kjøge [3-13] FIOV 2

Hverdagsrække 4 Nord B:
Mariagerfjord [8-8] Mariagerfjord 2
T.I.F. 2 [12-4] Firkløveren
Dronningborg 5 [15-1] Randers 2

Hverdagsrække 1 C:
Mosede [7-9] Slangerup
Gentofte [8-8] Slangerup 2


02-02-2019:

Danmarksserie 1:
Grotten [10-6] FIOV 3

Kvalrække D:
Ikast 4 [1-15] Ikast 3
Ikast 2 [13-3] Østbirk


01-02-2019:

Kvalrække B:
Hvide Sande [8-8] Kælderen 6


29-01-2019:

Hverdagsrække 1 A:
DK26 [13-3] Rødovre
Studsen [11-5DK26 3
FIOV [7-9Studsen 2
Farum [7-9Brøndby Strand
Brøndby [7-9Avedøre

Hverdagsrække 2:
Vordingborg [8-8Guldborgsund 3
Gørslev [15-1Guldborgsund 2
Nakskov [11-5Næstved

Hverdagsrække 3:
Vejen [3-13Kolding
Viking [10-6Andebølle

Hverdagsrække 4 Nord A:
Randers [4-12Dronningborg
T.I.F. [5-11Gudenå
Hinnerup [4-12Dronningborg 2
Hinnerup 2 [6-10Linde

Hverdagsrække 4 Syd:
Lido [8-8Østbirk
Lido 2 [6-10Lido 3
No Dart 2 [8-8Dart 8700
Rosenhøj [10-6No Dart
Dart 8700 2 [7-9Juelsminde Bulls

Hverdagsrække 1 B:
Avedøre 2 [6-10FIOV 2
Tab og Vind [7-9Avedøre 3
Studsen 3 [8-8Farum 2
Ballerup [5-11Islev
Kjøge [7-9DK26 2

Hverdagsrække 4 Nord B:
Dronningborg 3 [12-4Firkløveren
Randers 2 [4-12Mariagerfjord
Dronningborg 4 [2-14T.I.F. 2
Dronningborg 5 [8-8Mariagerfjord 2

Hverdagsrække 1 C:
Rødderne [7-9Slangerup 2
Rødderne 2 [9-7Slangerup
Gentofte [0-16Glostrup


26-01-2019:

Danmarksserie 3:
Haslev/Svalebæk [15-1] Holbæk 5
Haslev/Svalebæk 2 [8-8] Holbæk 6
Haslev/Svalebæk [11-5] Holbæk 6
Haslev/Svalebæk 2 [8-8] Holbæk 5


25-01-2019:

2. division Vest:
Fluen [11-5] Padborg


24-01-2019:

Danmarksserie 3:
Vestsjæll-Ænderne 4 [1-15] Vestsjæll-Ænderne 2


23-01-2019:

2. division Øst:
Holbæk 2 [5-11] Vestsjæll-Ænderne

Danmarksserie 1:
Farum 3 [3-13] Farum 2


22-01-2019:

Hverdagsrække 3:
Dart 7000 [4-12] Hejnsvig

Hverdagsrække 4 Nord A:
Hinnerup [8-8] Randers
T.I.F. [6-10] Hinnerup 2

Hverdagsrække 4 Syd:
Lido 3 [7-9] Lido
Østbirk [8-8] Lido 2
No Dart [13-3] Dart 8700
Rosenhøj [12-4] No Dart 2

Hverdagsrække 1 B:
Studsen 3 [6-10] Ballerup

Hverdagsrække 1 C:
Slangerup [11-5] Rødderne
Slangerup 2 [13-3] Rødderne 2
Studsen 5 [3-13] FIOV 3
Rødovre 2 [5-11] Studsen 4
Glostrup [13-3] Mosede


21-01-2019:

3. division Øst:
Arrows [7-9] Avedøre


19-01-2019:

Danmarksserie 4:
Prinsessevænget [5-11] Nørre Alslev


15-01-2019:

Hverdagsrække 1 A:
Studsen 2 [11-5] Studsen
Farum [11-5] FIOV
Avedøre [10-6] Rødovre
Brøndby [8-8] Brøndby Strand

Hverdagsrække 2:
Vordingborg [5-11] Næstved
Gørslev [14-2] Guldborgsund
Nakskov [15-1] Guldborgsund 3

Hverdagsrække 3:
Vejen [4-12] Kolding Arrows
Dart 7000 [9-7] Kolding

Hverdagsrække 4 Nord A:
Hinnerup 2 [6-10] Gudenå
Randers [10-6] Dronningborg 2
Hinnerup [7-9] Dronningborg

Hverdagsrække 4 Syd:
Lido 2 [4-12] Lido
Østbirk [10-6] Lido 3

Hverdagsrække 1 B:
Avedøre 3 [2-14] Avedøre 2
Farum 2 [12-4] Tab og Vind
DK26 2 [4-12] FIOV 2
Kjøge [8-8] Islev

Hverdagsrække 4 Nord B:
Dronningborg 3 [4-12] T.I.F. 2
Dronningborg 4 [11-5] Firkløveren
Randers 2 [4-12] Mariagerfjord 2

Hverdagsrække 1 C:
Rødderne 2 [9-7] Rødderne
Studsen 5 [8-8] Studsen 4
Rødovre 2 [4-12] FIOV 3
Gentofte [8-8] Mosede


14-01-2019:

Hverdagsrække 3:
Hejnsvig [12-4] Viking

Hverdagsrække 4 Syd:
No Dart 2 [9-7] No Dart

Hverdagsrække 1 C:
Slangerup 2 [6-10] Slangerup


13-01-2019:

3. division Nord:
Aalborg 2 [7-9] Lido 2
Aalborg 2 [8-8] Potten 3

Danmarksserie 8:
NITTEN-DK 2 [4-12] Hovsa 2
Mariagerfjord [9-7] Thyboerne
NITTEN-DK 2 [10-6] Thyboerne
Mariagerfjord [4-12] Hovsa 2

Kvalrække F:
Pirates 2 [2-14] NoBull 3
Pirates [6-10] NoBull 3


12-01-2019:

1. division:
DK26 [5-11] Aros
Studsen [6-10] Potten
Holbæk [11-5] Ringsted
Stifterne [16-0] Dart Odense
Aabenraa [9-7] Lido
Kælderen [7-9] Assens
DK26 [3-13] Potten
Studsen [6-10] Aros
Holbæk [15-1] Dart Odense
Stifterne [10-6] Ringsted
Aabenraa [7-9] Assens
Kælderen [4-12] Lido

2. division Vest:
Hinnerup [8-8] Odins
Samsø [10-6] Verninge
Padborg [1-15] Potten 2
Fluen [10-6] Aabenraa 2
Aalborg [7-9] Jyden
Linde [7-9] Hovsa
Samsø [9-7] Odins
Padborg [3-13] Aabenraa 2
Fluen [7-9] Potten 2
Aalborg [7-9] Hovsa
Linde [6-10] Jyden
Hinnerup [9-7] Verninge

2. division Øst:
Næstved [4-12] Studsen 2
FIOV [5-11] Holeby
Brøndby Strand [15-1] Guldborgsund
Næstved [6-10] DK26 2
Rødderne [10-6] Kirke Helsinge
FIOV [10-6] Guldborgsund
Brøndby Strand [11-5] Holeby

3. division Nord:
NB 88 [5-11] Randers
Black Bulls [15-1] Dronningborg
Gudenå [7-9] NoBull
Galten [11-5] Dall Ferslev
NB 88 [7-9] Dronningborg
Black Bulls [9-7] Randers
Gudenå [12-4] Dall Ferslev
Galten [7-9] NoBull

3. division Vest:
Kolding [4-12] Royal
Kolding 2 [11-5] Royal 2
Esbjerg Øst [7-9] Søhus
Kælderen 2 [8-8] Fluen 2
Assens 2 [9-7] Aabenraa 3
Kolding [11-5] Royal 2
Kolding 2 [2-14] Royal
Sydvest [12-4] Søhus
Kælderen 2 [11-5] Aabenraa 3
Assens 2 [10-6] Fluen 2

3. division Syd:
Guldborgsund 2 [7-9] Holbæk 3
Guldborgsund 3 [1-15] Holbæk 4
Ringsted 2 [13-3] Vordingborg
Ringsted 3 [3-13] Vordingborg 2
Odsherred [14-2] Næstved 2
Fluen Sj. [15-1] Holeby 2
Guldborgsund 2 [9-7] Holbæk 4
Guldborgsund 3 [3-13] Holbæk 3
Ringsted 2 [13-3] Vordingborg 2
Ringsted 3 [7-9] Vordingborg
Odsherred [15-1] Holeby 2
Fluen Sj. [15-1] Næstved 2

3. division Øst:
Farum [6-10] Studsen 3
Kokkedal [4-12] Studsen 4
DK26 3 [9-7] Kjøge
Glostrup [11-5] Rødderne 2
Arrows [12-4] KT Bjørnen
Farum [8-8] Studsen 4
Kokkedal [10-6] Studsen 3
DK26 3 [11-5] Rødderne 2
Glostrup [5-11] Kjøge

Danmarksserie 1:
Farum 2 [11-5] Slangerup
Farum 3 [13-3] Slangerup 2
Kokkedal 2 [8-8] Gentofte
Studsen 5 [6-10] FIOV 3
Farum 2 [15-1] Slangerup 2
Farum 3 [2-14] Slangerup
Arrows 2 [9-7] Gentofte

Danmarksserie 2:
Islev 3 [2-14] Islev
DK26 6 [8-8] Islev 2
Rødderne 3 [2-14] DK26 4
Kjøge 2 [2-14] DK26 5
KT Bjørnen 2 [7-9] Avedøre 2
Islev 3 [2-14] Islev 2
DK26 6 [4-12] Islev
Rødderne 3 [4-12] DK26 5
Kjøge 2 [6-10] DK26 4

Danmarksserie 3:
Haslev/Svalebæk [12-4] Odsherred 2
Haslev/Svalebæk 2 [12-4] Odsherred 3
Vestsjæll-Ænderne 4 [2-14] Vestsjæll-Ænderne 3
Kirke Helsinge 2 [5-11] Vestsjæll-Ænderne 2
Fluen Sj. 2 [13-3] Gørslev 2
Haslev/Svalebæk [15-1] Odsherred 3
Haslev/Svalebæk 2 [6-10] Odsherred 2
Kirke Helsinge 2 [10-6] Vestsjæll-Ænderne 3
Fluen Sj. 2 [9-7] Nordstevns

Danmarksserie 4:
Nakskov [5-11] Næstved 3
Holeby 3 [8-8] Næstved 4
Prinsessevænget [5-11] Sakskøbing
Vordingborg 3 [8-8] Nørre Alslev
Nakskov [11-5] Næstved 4
Holeby 3 [3-13] Næstved 3
Vordingborg 3 [7-9] Sakskøbing

Danmarksserie 5:
Assens 5 [2-14] Assens 3
Verninge 2 [9-7] Assens 4
Midtfyn [2-14] Ejby
Svendborgsund [16-0] Gelsted
Odins 3 [9-7] Langtved
Søhus 2 [8-8] Dart Odense 2
Assens 5 [10-6] Assens 4
Verninge 2 [2-14] Assens 3
Midtfyn [15-1] Gelsted
Svendborgsund [9-7] Ejby
Odins 3 [9-7] Dart Odense 2
Søhus 2 [1-15] Langtved

Danmarksserie 6:
Sdr. Omme [10-6] Kælderen 3
Sdr. Omme 2 [5-11] Kælderen 4
Aabenraa 4 [7-9] Fluen 3
Kolding 3 [12-4] Padborg 2
Hejnsvig [13-3] Vejen
Royal 3 [4-12] Burning Arrows
Sdr. Omme [14-2] Kælderen 4
Sdr. Omme 2 [4-12] Kælderen 3
Aabenraa 4 [3-13] Padborg 2
Hejnsvig [7-9] Burning Arrows
Royal 3 [7-9] Vejen

Danmarksserie 7:
Aros 2 [7-9] Lido 3
Aros 3 [7-9] Lido 4
Potten 4 [12-4] Ikast
Potten 5 [9-7] Engesvang
Dart 8700 [9-7] Hinnerup 2
Aros 2 [14-2] Lido 4
Aros 3 [3-13] Lido 3
Potten 4 [10-6] Engesvang
Potten 5 [11-5] Ikast
Dart 8700 [13-3] Silkeborg

Danmarksserie 8:
Randers 2 [1-15] Jyden 2
Randers 3 [13-3] Jyden 3
Hængepilen [8-8] Dronningborg 2
Nordpilen [10-6] Dronningborg 3
Randers 2 [10-6] Jyden 3
Randers 3 [6-10] Jyden 2
Hængepilen [13-3] Dronningborg 3
Nordpilen [10-6] Dronningborg 2

Kvalrække A:
Viking [6-10] Odins 4
Viking 2 [4-12] Odins 5
Langtved 2 [7-9] Viking 3
Midtfyn 2 [0-0] Solbakkens
Viking [1-15] Odins 5
Viking 2 [11-5] Odins 4
Langtved 2 [9-7] Solbakkens

Kvalrække B:
Esbjerg 3 [3-13] Kælderen 6
Bakke Dart [8-8] Hejnsvig 2
Esbjerg 2 [3-13] Kælderen 6
Syrenpilen [7-9] Hejnsvig 2

Kvalrække C:
Royal 4 [4-12] Kolding 4
Royal 5 [14-2] Kolding 5
Vejen 2 [11-5] Aabenraa 5
Kolding Arrows [13-3] Aabenraa 6
Fluen 4 [7-9] Dart 7000
Royal 4 [12-4] Kolding 5
Royal 5 [12-4] Kolding 4
Vejen 2 [11-5] Aabenraa 6
Kolding Arrows [16-0] Aabenraa 5
Fluen 4 [12-4] Dart 26 Vejle

Kvalrække D:
Ikast 3 [4-12] Dart 8700 2
Ikast 4 [3-13] Dart 8700 3
Ikast 2 [8-8] Lido 5
Silkeborg 2 [8-8] Juelsminde Bulls
Engesvang 2 [5-11] Samsø 2
Østbirk [3-13] No Dart
Ikast 3 [13-3] Dart 8700 3
Ikast 4 [0-16] Dart 8700 2
Ikast 2 [13-3] No Dart
Silkeborg 2 [6-10] Samsø 2
Engesvang 2 [4-12] Juelsminde Bulls
Østbirk [6-10] Lido 5

Kvalrække E:
Potten 6 [7-9] Aros 4
Potten 7 [5-11] Aros 5
Galten 2 [4-12] Neptun
Potten 6 [11-5] Aros 5
Potten 7 [5-11] Aros 4
Galten 2 [1-15] TMG

Kvalrække F:
Jyden 4 [9-7] Thyboerne 2
Pirates [7-9] NoBull 2
Firkløveren [6-10] Hovsa 5
Jyden 5 [6-10] Thyboerne 2
Pirates 2 [1-15] NoBull 2

Kvalrække G:
NITTEN-DK 3 [5-11] Mariagerfjord 2
Randers 4 [2-14] Black Bulls 2
Dronningborg 4 [8-8] Black Bulls 3
Aalborg 3 [13-3] Nordpilen 2
Route 180 [6-10] FDC
NITTEN-DK 3 [12-4] Mariagerfjord 3
Randers 4 [7-9] Black Bulls 3
Dronningborg 4 [2-14] Black Bulls 2
Aalborg 3 [10-6] FDC
Route 180 [8-8] Nordpilen 2


11-01-2019:

Kvalrække C:
Royal 5 [11-5] Royal 4


10-01-2019:

3. division Nord:
Galten [9-7] Gudenå

3. division Vest:
Kolding 2 [3-13] Kolding

3. division Øst:
Studsen 4 [4-12] Studsen 3

Danmarksserie 3:
Odsherred 3 [7-9] Odsherred 2

Danmarksserie 5:
Assens 4 [2-14] Assens 3
Søhus 2 [0-16] Odins 3

Danmarksserie 8:
Randers 3 [9-7] Randers 2

Kvalrække B:
Esbjerg 3 [9-7] Esbjerg 2
Hejnsvig 2 [16-0] Sdr. Omme 3

Kvalrække G:
Aalborg 3 [5-11] Route 180


09-01-2019:

1. division:
Potten [12-4] Aros
Dart Odense [0-16] Ringsted
Stifterne [3-13] Holbæk
Assens [7-9] Lido
Kælderen [6-10] Aabenraa

2. division Vest:
Aabenraa 2 [7-9] Potten 2
Aalborg [7-9] Linde
Hovsa [9-7] Jyden

2. division Øst:
Studsen 2 [10-6] DK26 2
Næstved [4-12] Gørslev
Vestsjæll-Ænderne [10-6] Kirke Helsinge
Rødderne [10-6] Holbæk 2
Guldborgsund [2-14] Holeby
Brøndby Strand [9-7] FIOV

3. division Nord:
Dronningborg [4-12] Randers
Black Bulls [13-3] NB 88
Aalborg 2 [14-2] NITTEN-DK
Potten 3 [7-9] Lido 2
Dall Ferslev [5-11] NoBull

3. division Vest:
Royal 2 [1-15] Royal
Søhus [5-11] Odins 2
Esbjerg Øst [5-11] Sydvest
Aabenraa 3 [7-9] Fluen 2
Assens 2 [7-9] Kælderen 2

3. division Syd:
Holbæk 4 [5-11] Holbæk 3
Guldborgsund 3 [2-14] Guldborgsund 2
Vordingborg 2 [15-1] Vordingborg
Ringsted 3 [7-9] Ringsted 2
Holeby 2 [4-12] Næstved 2
Fluen Sj. [5-11] Odsherred

3. division Øst:
Kokkedal [12-4] Farum
Rødderne 2 [4-12] Kjøge
Glostrup [6-10] DK26 3
Brøndby Strand 2 [7-9] FIOV 2
Avedøre [12-4] KT Bjørnen

Danmarksserie 1:
Slangerup 2 [4-12] Slangerup
Kokkedal 2 [8-8] Arrows 2

Danmarksserie 2:
Islev 2 [3-13] Islev
DK26 5 [6-10] DK26 4
DK26 6 [8-8] Islev 3
Kjøge 2 [7-9] Rødderne 3
Glostrup 2 [10-6] Avedøre 2

Danmarksserie 3:
Haslev/Svalebæk 2 [6-10] Haslev/Svalebæk
Vestsjæll-Ænderne 3 [3-13] Vestsjæll-Ænderne 2
Kirke Helsinge 2 [15-1] Vestsjæll-Ænderne 4
Holbæk 6 [12-4] Holbæk 5
Nordstevns [13-3] Gørslev 2

Danmarksserie 4:
Næstved 4 [4-12] Næstved 3
Vordingborg 3 [14-2] Prinsessevænget

Danmarksserie 5:
Verninge 2 [6-10] Assens 5
Gelsted [2-14] Ejby
Svendborgsund [11-5] Midtfyn
Dart Odense 2 [5-11] Langtved

Danmarksserie 6:
Kælderen 4 [8-8] Kælderen 3
Sdr. Omme 2 [4-12] Sdr. Omme
Padborg 2 [7-9] Fluen 3
Kolding 3 [14-2] Aabenraa 4
Esbjerg Øst 2 [0-16] Esbjerg
Burning Arrows [10-6] Vejen
Royal 3 [4-12] Hejnsvig

Danmarksserie 7:
Engesvang [8-8] Ikast
Lido 4 [0-16] Lido 3
Aros 3 [2-14] Aros 2
Potten 5 [3-13] Potten 4
Silkeborg [6-10] Hinnerup 2

Danmarksserie 8:
Jyden 3 [3-13] Jyden 2
Dronningborg 3 [6-10] Dronningborg 2
Nordpilen [9-7] Hængepilen
Thyboerne [7-9] Hovsa 2
Mariagerfjord [11-5] NITTEN-DK 2

Kvalrække A:
Odins 5 [16-0] Odins 4
Solbakkens [8-8] Viking 3
Midtfyn 2 [11-5] Langtved 2
Langeland [7-9] Svendborgsund 2

Kvalrække B:
Kælderen 6 [8-8] Kælderen 5
Bakke Dart [8-8] Syrenpilen

Kvalrække C:
Kolding 5 [4-12] Kolding 4
Aabenraa 6 [9-7] Aabenraa 5
Kolding Arrows [11-5] Vejen 2
Dart 26 Vejle [7-9] Dart 7000

Kvalrække D:
Engesvang 2 [4-12] Silkeborg 2
Dart 8700 3 [0-16] Dart 8700 2
Lido 5 [2-14] No Dart

Kvalrække E:
Aros 5 [5-11] Aros 4
Potten 7 [2-14] Potten 6
Gudenå 2 [8-8] T.I.F.
TMG [13-3] Neptun

Kvalrække F:
Thyboerne 3 [2-14] Thyboerne 2
Jyden 5 [10-6] Jyden 4
NoBull 3 [3-13] NoBull 2
Hovsa 4 [3-13] Hovsa 3
Tvis Paradart [3-13] Hovsa 5

Kvalrække G:
Mariagerfjord 3 [4-12] Mariagerfjord 2
Black Bulls 3 [4-12] Black Bulls 2
Dronningborg 4 [15-1] Randers 4
NB 88 2 [5-11] Arden Bulls
FDC [13-3] Nordpilen 2


08-01-2019:

Danmarksserie 1:
Gentofte [13-3] Farum 4

Danmarksserie 4:
Nørre Alslev [9-7] Sakskøbing
Holeby 3 [9-7] Nakskov

Kvalrække A:
Viking 2 [13-3] Viking

Hverdagsrække 1 A:
DK26 3 [6-10] DK26


05-01-2019:

Kvalrække F:
Pirates 2 [2-14] Pirates


28-12-2018:

2. division Vest:
Hinnerup [0-0] Aalborg


19-12-2018:

Danmarksserie 3:
Nordstevns [11-5] Holbæk 6


18-12-2018:

3. division Øst:
Kokkedal [9-7] DK26 3

Kvalrække B:
Hvide Sande [13-3Syrenpilen

Hverdagsrække 1 C:
Studsen 5 [4-12] Rødderne


13-12-2018:

3. division Øst:
Farum [7-9] DK26 3

Danmarksserie 2:
DK26 5 [10-6] KT Bjørnen 2

Kvalrække G:
NB 88 2 [11-5] Black Bulls 3
Aalborg 3 [10-6] Arden Bulls


11-12-2018:

3. division Syd:
Guldborgsund 2 [6-10] Ringsted 3

Danmarksserie 1:
Slangerup 2 [5-11] FIOV 3

Danmarksserie 2:
KT Bjørnen 2 [7-9] DK26 6

Hverdagsrække 1 C:
Glostrup [15-1] Studsen 5


10-12-2018:

Danmarksserie 3:
Gørslev 2 [5-11] Holbæk 6


08-12-2018:

3. division Syd:
Guldborgsund 3 [1-15] Ringsted 3

3. division Øst:
Studsen 3 [5-11] Arrows
Kokkedal [5-11] Glostrup
KT Bjørnen [7-9] FIOV 2
Avedøre [7-9] Brøndby Strand 2
Studsen 4 [9-7] Arrows
KT Bjørnen [9-7] Brøndby Strand 2
Avedøre [6-10] FIOV 2

Danmarksserie 2:
KT Bjørnen 2 [11-5] Islev 3

Danmarksserie 3:
Odsherred 2 [10-6] Fluen Sj. 2
Haslev/Svalebæk [15-1] Vestsjæll-Ænderne 4
Haslev/Svalebæk 2 [9-7] Kirke Helsinge 2
Gørslev 2 [7-9] Holbæk 5
Odsherred 3 [3-13] Fluen Sj. 2
Haslev/Svalebæk [9-7] Kirke Helsinge 2
Haslev/Svalebæk 2 [12-4] Vestsjæll-Ænderne 4
Nordstevns [7-9] Holbæk 5

Danmarksserie 5:
Midtfyn [8-8] Assens 4

Danmarksserie 6:
Kælderen 3 [7-9] Hejnsvig
Kælderen 4 [15-1] Royal 3
Sdr. Omme [4-12] Aabenraa 4
Sdr. Omme 2 [4-12] Kolding 3
Vejen [3-13] Esbjerg
Burning Arrows [13-3] Esbjerg Øst 2
Kælderen 3 [13-3] Royal 3
Kælderen 4 [9-7] Hejnsvig
Sdr. Omme [9-7] Kolding 3
Sdr. Omme 2 [2-14] Aabenraa 4
Vejen [14-2] Esbjerg Øst 2
Burning Arrows [6-10] Esbjerg


06-12-2018:

3. division Øst:
Farum [4-12] Glostrup


04-12-2018:

3. division Øst:
Avedøre [5-11] Studsen 4

Hverdagsrække 4 Nord B:
Randers 2 [2-14] Dronningborg 3
Dronningborg 4 [14-2] Mariagerfjord


03-12-2018:

3. division Øst:
Studsen 3 [12-4] DK26 3


02-12-2018:

Kvalrække D:
Juelsminde Bulls [12-4] Samsø 2


01-12-2018:

Kvalrække D:
Samsø 2 [10-6] Østbirk

Kvalrække F:
Thyboerne 2 [11-5] Firkløveren
Jyden 4 [10-6] Pirates
Hovsa 5 [6-10] Hovsa 3
Thyboerne 3 [6-10] Firkløveren
Jyden 5 [8-8] Pirates

Kvalrække G:
Mariagerfjord 2 [5-11] Nordpilen 2
Mariagerfjord 3 [1-15] FDC
NITTEN-DK 3 [6-10] Randers 4
Route 180 [7-9] NB 88 2
Mariagerfjord 2 [1-15] FDC
Mariagerfjord 3 [6-10] Nordpilen 2
NITTEN-DK 3 [2-14] Dronningborg 4
Aalborg 3 [9-7] NB 88 2


29-11-2018:

Danmarksserie 3:
Holbæk 6 [12-4] Odsherred 3

Kvalrække E:
T.I.F. [15-1] Galten 2


27-11-2018:

2. division Øst:
Holbæk 2 [5-11] DK26 2

3. division Øst:
Avedøre [4-12] Studsen 3

Danmarksserie 1:
Kokkedal 2 [13-3] Slangerup 2

Hverdagsrække 2:
Guldborgsund [8-8] Vordingborg
Gørslev [8-8] Næstved
Guldborgsund 2 [10-6] Nakskov

Hverdagsrække 3:
Dart 7000 [11-5] Viking

Hverdagsrække 4 Nord A:
Dronningborg [7-9] Hinnerup 2
Dronningborg 2 [15-1] T.I.F.
Hinnerup [9-7] Gudenå
Randers [8-8] Linde

Hverdagsrække 4 Nord B:
Dronningborg 5 [14-2] Dronningborg 4
Mariagerfjord [10-6] Firkløveren
Mariagerfjord 2 [7-9] T.I.F. 2

Hverdagsrække 1 C:
Gentofte [8-8] Rødovre 2


26-11-2018:

Hverdagsrække 3:
Hejnsvig [10-6] Vejen

Hverdagsrække 1 C:
Studsen 4 [9-7] Rødderne 2


25-11-2018:

3. division Syd:
Holbæk 3 [6-10] Næstved 2
Holbæk 4 [10-6] Holeby 2
Holbæk 3 [12-4] Holeby 2
Holbæk 4 [7-9] Næstved 2

Danmarksserie 2:
Islev [10-6] Avedøre 2
Islev 2 [8-8] Glostrup 2
DK26 4 [10-6] KT Bjørnen 2
Islev [12-4] Glostrup 2
Islev 2 [8-8] Avedøre 2

Danmarksserie 5:
Assens 5 [9-7] Midtfyn
Verninge 2 [2-14] Svendborgsund
Assens 5 [1-15] Svendborgsund
Verninge 2 [8-8] Midtfyn

Kvalrække A:
Odins 4 [5-11] Svendborgsund 2
Odins 5 [16-0] Langeland
Odins 4 [14-2] Langeland
Odins 5 [13-3] Svendborgsund 2

Kvalrække B:
Esbjerg 2 [5-11] Burning Arrows 2
Esbjerg 3 [7-9] Sydvest 2
Esbjerg 2 [6-10] Sydvest 2
Esbjerg 3 [11-5] Burning Arrows 2

Kvalrække C:
Royal 4 [6-10] Vejen 2
Royal 5 [8-8] Kolding Arrows
Royal 4 [4-12] Kolding Arrows
Royal 5 [13-3] Vejen 2

Kvalrække D:
Ikast 3 [9-7] Silkeborg 2
Ikast 4 [4-12] Engesvang 2
Ikast 3 [14-2] Engesvang 2
Ikast 4 [2-14] Silkeborg 2

Kvalrække E:
Aros 4 [11-5] Neptun
Aros 5 [2-14] TMG
Aros 4 [7-9] TMG
Aros 5 [3-13] Neptun

Kvalrække G:
Black Bulls 2 [9-7] Aalborg 3
Black Bulls 3 [4-12] Route 180
Arden Bulls [10-6] Mariagerfjord 2
Black Bulls 2 [11-5] Route 180
Black Bulls 3 [3-13] Aalborg 3
NB 88 2 [12-4] Mariagerfjord 2


24-11-2018:

1. division:
Aros [5-11] Lido
Potten [9-7] Assens
DK26 [7-9] Holbæk
Studsen [13-3] Stifterne
Ringsted [7-9] Aabenraa
Dart Odense [0-16] Kælderen
Aros [5-11] Assens
Potten [7-9] Lido
DK26 [13-3] Stifterne
Studsen [5-11] Holbæk
Ringsted [6-10] Kælderen
Dart Odense [1-15] Aabenraa

2. division Vest:
Hinnerup [6-10] Fluen
Verninge [6-10] Aalborg
Odins [10-6] Linde
Samsø [7-9] Padborg
Potten 2 [8-8] Jyden
Aabenraa 2 [6-10] Hovsa
Verninge [5-11] Linde
Odins [11-5] Aalborg
Samsø [7-9] Fluen
Potten 2 [9-7] Hovsa
Aabenraa 2 [10-6] Jyden
Hinnerup [7-9] Padborg

2. division Øst:
DK26 2 [7-9] Holeby
Studsen 2 [13-3] Guldborgsund
Gørslev [8-8] Holbæk 2
Næstved [4-12] Rødderne
Kirke Helsinge [2-14] FIOV
Vestsjæll-Ænderne [4-12] Brøndby Strand
DK26 2 [13-3] Guldborgsund
Studsen 2 [6-10] Holeby
Gørslev [10-6] Rødderne
Næstved [6-10] Holbæk 2
Kirke Helsinge [6-10] Brøndby Strand
Vestsjæll-Ænderne [10-6] FIOV

3. division Nord:
Randers [15-1] NoBull
Dronningborg [11-5] Dall Ferslev
NB 88 [8-8] Lido 2
Black Bulls [6-10] Potten 3
Aalborg 2 [10-6] Gudenå
NITTEN-DK [7-9] Galten
Randers [14-2] Dall Ferslev
Dronningborg [14-2] NoBull
NB 88 [5-11] Potten 3
Black Bulls [6-10] Lido 2
Aalborg 2 [11-5] Galten
NITTEN-DK [7-9] Gudenå

3. division Vest:
Royal [12-4] Fluen 2
Royal 2 [12-4] Aabenraa 3
Kolding [9-7] Sydvest
Kolding 2 [10-6] Esbjerg Øst
Odins 2 [10-6] Kælderen 2
Søhus [8-8] Assens 2
Royal [16-0] Aabenraa 3
Royal 2 [4-12] Fluen 2
Kolding [13-3] Esbjerg Øst
Kolding 2 [7-9] Sydvest
Odins 2 [9-7] Assens 2
Søhus [12-4] Kælderen 2

3. division Syd:
Guldborgsund 2 [3-13] Ringsted 2
Vordingborg [5-11] Odsherred
Vordingborg 2 [3-13] Fluen Sj.
Guldborgsund 3 [2-14] Ringsted 2
Vordingborg [6-10] Fluen Sj.
Vordingborg 2 [1-15] Odsherred

3. division Øst:
Kjøge [12-4] KT Bjørnen
Rødderne 2 [10-6] Avedøre
FIOV 2 [5-11] Studsen 3
Brøndby Strand 2 [11-5] Studsen 4
Arrows [11-5] Farum
Kjøge [12-4] Avedøre
Rødderne 2 [11-5] KT Bjørnen
FIOV 2 [10-6] Studsen 4
Brøndby Strand 2 [4-12] Studsen 3
Arrows [9-7] Kokkedal

Danmarksserie 1:
Slangerup [9-7] FIOV 3
Slangerup 2 [3-13] Studsen 5
Farum 2 [11-5] Arrows 2
Farum 3 [14-2] Kokkedal 2
Farum 4 [4-12] Grotten
Slangerup [8-8] Studsen 5
Farum 3 [9-7] Arrows 2
Gentofte [3-13] Grotten

Danmarksserie 2:
Islev 3 [6-10] Rødderne 3
DK26 6 [11-5] Kjøge 2
Islev 3 [6-10] Kjøge 2
DK26 6 [10-6] Rødderne 3

Danmarksserie 3:
Vestsjæll-Ænderne 2 [14-2] Gørslev 2
Vestsjæll-Ænderne 3 [7-9] Nordstevns
Holbæk 5 [3-13] Odsherred 2
Fluen Sj. 2 [8-8] Haslev/Svalebæk
Vestsjæll-Ænderne 2 [11-5] Nordstevns
Vestsjæll-Ænderne 3 [7-9] Gørslev 2
Holbæk 5 [12-4] Odsherred 3
Fluen Sj. 2 [7-9] Haslev/Svalebæk 2

Danmarksserie 4:
Næstved 3 [4-12] Rødvig
Nakskov [3-13] Prinsessevænget
Holeby 3 [8-8] Vordingborg 3
Næstved 4 [2-14] Rødvig
Nakskov [2-14] Vordingborg 3
Holeby 3 [6-10] Prinsessevænget

Danmarksserie 5:
Assens 3 [8-8] Langtved
Assens 4 [3-13] Dart Odense 2
Ejby [13-3] Odins 3
Gelsted [12-4] Søhus 2
Assens 3 [15-1] Dart Odense 2
Assens 4 [5-11] Langtved
Gelsted [4-12] Odins 3

Danmarksserie 6:
Fluen 3 [4-12] Vejen
Padborg 2 [2-14] Burning Arrows
Esbjerg [9-7] Kælderen 3
Esbjerg Øst 2 [7-9] Kælderen 4
Hejnsvig [13-3] Sdr. Omme
Royal 3 [12-4] Sdr. Omme 2
Fluen 3 [5-11] Burning Arrows
Padborg 2 [1-15] Vejen
Esbjerg [13-3] Kælderen 4
Esbjerg Øst 2 [3-13] Kælderen 3
Hejnsvig [13-3] Sdr. Omme 2
Royal 3 [3-13] Sdr. Omme

Danmarksserie 7:
Lido 3 [10-6] Hinnerup 2
Lido 4 [6-10] Silkeborg
Aros 2 [12-4] Potten 4
Aros 3 [6-10] Potten 5
Ikast [3-13] Dart 8700
Lido 3 [11-5] Silkeborg
Lido 4 [11-5] Hinnerup 2
Aros 2 [11-5] Potten 5
Aros 3 [4-12] Potten 4
Engesvang [5-11] Dart 8700

Danmarksserie 8:
Jyden 2 [5-11] Hovsa 2
Jyden 3 [6-10] Thyboerne
Randers 2 [7-9] Hængepilen
Randers 3 [10-6] Nordpilen
Dronningborg 2 [11-5] NITTEN-DK 2
Dronningborg 3 [5-11] Mariagerfjord
Randers 2 [8-8] Nordpilen
Randers 3 [11-5] Hængepilen
Jyden 2 [9-7] Thyboerne
Jyden 3 [2-14] Hovsa 2
Dronningborg 2 [7-9] Mariagerfjord
Dronningborg 3 [11-5] NITTEN-DK 2

Kvalrække A:
Viking [11-5] Langtved 2
Viking 2 [9-7] Midtfyn 2
Viking [4-12] Midtfyn 2
Viking 2 [7-9] Langtved 2

Kvalrække B:
Hvide Sande [11-5] Bakke Dart
Kælderen 6 [11-5] Hejnsvig 2
Kælderen 5 [13-3] Hejnsvig 2

Kvalrække C:
Kolding 4 [12-4] Dart 7000
Aabenraa 5 [8-8] Fluen 4
Kolding 4 [7-9] Dart 26 Vejle

Kvalrække D:
Juelsminde Bulls [7-9] Østbirk
Dart 8700 2 [9-7] No Dart
Dart 8700 3 [9-7] Lido 5
Samsø 2 [13-3] Ikast 2
Dart 8700 2 [13-3] Lido 5
Dart 8700 3 [4-12] No Dart
Juelsminde Bulls [1-15] Ikast 2

Kvalrække E:
Potten 7 [9-7] Bispehaven
Potten 6 [13-3] Bispehaven

Kvalrække F:
NoBull 2 [6-10] Hovsa 5
NoBull 3 [7-9] Tvis Paradart
Hovsa 3 [7-9] Thyboerne 2
Hovsa 4 [10-6] Thyboerne 3
Firkløveren [6-10] Jyden 4
NoBull 2 [14-2] Tvis Paradart
NoBull 3 [0-16] Hovsa 5
Hovsa 3 [13-3] Thyboerne 3
Hovsa 4 [7-9] Thyboerne 2
Firkløveren [8-8] Jyden 5

Kvalrække G:
Nordpilen 2 [13-3] NITTEN-DK 3
FDC [14-2] NITTEN-DK 3


23-11-2018:

Danmarksserie 5:
Midtfyn [4-12] Assens 3


22-11-2018:

3. division Øst:
Studsen 4 [5-11] DK26 3


21-11-2018:

2. division Øst:
Rødderne [4-12] DK26 2


20-11-2018:

Danmarksserie 3:
Vestsjæll-Ænderne 4 [3-13] Holbæk 6

Hverdagsrække 2:
Guldborgsund 2 [6-10] Vordingborg
Guldborgsund [13-3] Nakskov
Gørslev [13-3] Guldborgsund 3

Hverdagsrække 3:
Andebølle [2-14] Dart 7000
Viking [8-8] Kolding Arrows

Hverdagsrække 4 Nord A:
Dronningborg [12-4] T.I.F.
Dronningborg 2 [9-7] Hinnerup 2
Hinnerup [10-6] Linde
Randers [11-5] Gudenå

Hverdagsrække 4 Syd:
Dart 8700 [11-5] Østbirk
Rosenhøj [5-11] Lido 3
Silkeborg [9-7] Lido 2
Dart 8700 2 [9-7] Lido
Juelsminde Bulls [9-7] No Dart 2

Hverdagsrække 4 Nord B:
Mariagerfjord [5-11] T.I.F. 2
Mariagerfjord 2 [7-9] Firkløveren
Dronningborg 5 [13-3] Dronningborg 3
Randers 2 [5-11] Dronningborg 4

Hverdagsrække 1 C:
Rødovre 2 [12-4] Slangerup 2
FIOV 3 [11-5] Slangerup
Mosede [9-7] Rødderne 2
Gentofte [9-7] Rødderne


19-11-2018:

2. division Øst:
Brøndby Strand [9-7] Gørslev

Hverdagsrække 3:
Hejnsvig [8-8] Kolding


 

17-11-2018:

3. division Øst:
Studsen 4 [4-12] Glostrup
Farum [13-3] KT Bjørnen
Kokkedal [9-7] Avedøre
FIOV 2 [5-11] Kjøge
Brøndby Strand 2 [6-10] Rødderne 2
Studsen 3 [3-13] Glostrup
Farum [10-6] Avedøre
Kokkedal [13-3] KT Bjørnen
FIOV 2 [6-10] Rødderne 2
Brøndby Strand 2 [6-10] Kjøge

Danmarksserie 3:
Haslev/Svalebæk [16-0] Gørslev 2
Haslev/Svalebæk 2 [12-4] Nordstevns
Haslev/Svalebæk [10-6] Nordstevns
Haslev/Svalebæk 2 [13-3] Gørslev 2

Danmarksserie 4:
Nakskov [8-8] Nørre Alslev

Danmarksserie 5:
Ejby [14-2] Dart Odense 2

Danmarksserie 6:
Kælderen 3 [5-11] Aabenraa 4
Kælderen 4 [7-9] Kolding 3
Sdr. Omme [9-7] Vejen
Sdr. Omme 2 [4-12] Burning Arrows
Esbjerg [11-5] Fluen 3
Esbjerg Øst 2 [6-10] Padborg 2
Kælderen 3 [10-6] Kolding 3
Kælderen 4 [3-13] Aabenraa 4
Sdr. Omme [9-7] Burning Arrows
Sdr. Omme 2 [4-12] Vejen
Esbjerg [13-3] Padborg 2
Esbjerg Øst 2 [7-9] Fluen 3

Kvalrække F:
Thyboerne 2 [10-6] Pirates
Thyboerne 3 [13-3] Pirates 2
Jyden 5 [13-3] Tvis Paradart
Hovsa 3 [8-8] NoBull 2
Hovsa 4 [11-5] NoBull 3
Thyboerne 2 [16-0] Pirates 2
Thyboerne 3 [3-13] Pirates
Jyden 4 [13-3] Tvis Paradart
Hovsa 3 [14-2] NoBull 3
Hovsa 4 [6-10] NoBull 2

Kvalrække G:
Mariagerfjord 2 [7-9] Randers 4
Mariagerfjord 3 [5-11] Dronningborg 4
Arden Bulls [6-10] Black Bulls 2
Mariagerfjord 2 [8-8] Dronningborg 4
Mariagerfjord 3 [1-15] Randers 4
NB 88 2 [12-4] Black Bulls 2


15-11-2018:

Danmarksserie 3:
Holbæk 6 [6-10] Vestsjæll-Ænderne 3

Kvalrække E:
T.I.F. [9-7] TMG


14-11-2018:

Danmarksserie 1:
Arrows 2 [13-3] Slangerup 2

Kvalrække G:
Dronningborg 4 [10-6] Arden Bulls


13-11-2018:

Danmarksserie 3:
Holbæk 6 [3-13] Vestsjæll-Ænderne 2

Hverdagsrække 1 A:
Rødovre [6-10] Avedøre

Hverdagsrække 2:
Guldborgsund 3 [4-12] Guldborgsund 2
Næstved [2-14] Guldborgsund
Vordingborg [4-12] Gørslev

Hverdagsrække 3:
Andebølle [1-15] Hejnsvig
Kolding Arrows [12-4] Dart 7000
Viking [8-8] Vejen

Hverdagsrække 4 Nord A:
Linde [8-8] Dronningborg 2
Hinnerup 2 [1-15] Hinnerup
T.I.F. [7-9] Randers
Gudenå [9-7] Dronningborg

Hverdagsrække 4 Syd:
Lido 2 [5-11] Dart 8700 2
Lido 3 [7-9] Dart 8700
Østbirk [2-14] Rosenhøj
No Dart [5-11] Juelsminde Bulls

Hverdagsrække 1 B:
Tab og Vind [5-11] Farum 2
Ballerup [9-7] Studsen 3

Hverdagsrække 4 Nord B:
T.I.F. 2 [10-6] Randers 2
Dronningborg 3 [7-9] Mariagerfjord 2
Firkløveren [5-11] Dronningborg 5

Hverdagsrække 1 C:
Rødderne [8-8] Mosede
Rødderne 2 [13-3] Gentofte
Slangerup [7-9] Rødovre 2
Slangerup 2 [8-8] FIOV 3


12-11-2018:

Hverdagsrække 1 C:
Studsen 4 [3-13] Glostrup


11-11-2018:

3. division Syd:
Ringsted 2 [16-0] Holbæk 3
Ringsted 3 [9-7] Holbæk 4
Ringsted 2 [10-6] Holbæk 4
Ringsted 3 [10-6] Holbæk 3

Danmarksserie 5:
Odins 3 [14-2] Assens 5
Søhus 2 [5-11] Verninge 2
Odins 3 [10-6] Verninge 2
Søhus 2 [7-9] Assens 5

Kvalrække C:
Aabenraa 5 [9-7] Dart 7000
Aabenraa 6 [10-6] Dart 26 Vejle
Aabenraa 5 [8-8] Dart 26 Vejle
Aabenraa 6 [11-5] Dart 7000

Kvalrække F:
Pirates 2 [0-16] Hovsa 3
Pirates [5-11] Hovsa 3

Kvalrække G:
Nordpilen 2 [2-14] Black Bulls 2
FDC [9-7] Black Bulls 3
Nordpilen 2 [7-9] Black Bulls 3
FDC [4-12] Black Bulls 2


10-11-2018:

1. division:
Ringsted [6-10] Lido
Dart Odense [0-16] Assens
Holbæk [12-4] Aros
Stifterne [4-12] Potten
Aabenraa [8-8] DK26
Kælderen [8-8] Studsen
Ringsted [6-10] Assens
Dart Odense [0-16] Lido
Holbæk [5-11] Potten
Stifterne [7-9] Aros
Aabenraa [11-5] Studsen
Kælderen [7-9] DK26

2. division Vest:
Potten 2 [8-8] Aalborg
Aabenraa 2 [11-5] Linde
Padborg [9-7] Verninge
Fluen [11-5] Odins
Jyden [11-5] Samsø
Hovsa [7-9] Hinnerup
Potten 2 [11-5] Linde
Aabenraa 2 [9-7] Aalborg
Padborg [4-12] Odins
Fluen [13-3] Verninge
Jyden [10-6] Hinnerup
Hovsa [10-6] Samsø

2. division Øst:
Kirke Helsinge [5-11] Holeby
Vestsjæll-Ænderne [9-7] Guldborgsund
Rødderne [5-11] Studsen 2
FIOV [5-11] Gørslev
Brøndby Strand [12-4] Næstved
Kirke Helsinge [9-7] Guldborgsund
Vestsjæll-Ænderne [6-10] Holeby
Holbæk 2 [5-11] Studsen 2
FIOV [12-4] Næstved

3. division Nord:
Aalborg 2 [7-9] NoBull
NITTEN-DK [13-3] Dall Ferslev
Lido 2 [11-5] Randers
Potten 3 [12-4] Dronningborg
Gudenå [9-7] NB 88
Galten [7-9] Black Bulls
Aalborg 2 [11-5] Dall Ferslev
NITTEN-DK [9-7] NoBull
Lido 2 [13-3] Dronningborg
Potten 3 [9-7] Randers
Gudenå [8-8] Black Bulls
Galten [7-9] NB 88

3. division Vest:
Odins 2 [5-11] Fluen 2
Søhus [12-4] Aabenraa 3
Sydvest [6-10] Royal
Esbjerg Øst [10-6] Royal 2
Kælderen 2 [6-10] Kolding
Assens 2 [10-6] Kolding 2
Odins 2 [10-6] Aabenraa 3
Søhus [3-13] Fluen 2
Sydvest [14-2] Royal 2
Esbjerg Øst [11-5] Royal
Kælderen 2 [6-10] Kolding 2
Assens 2 [7-9] Kolding

3. division Syd:
Vordingborg [13-3] Næstved 2
Vordingborg 2 [5-11] Holeby 2
Odsherred [14-2] Guldborgsund 2
Fluen Sj. [12-4] Guldborgsund 3
Vordingborg [10-6] Holeby 2
Vordingborg 2 [7-9] Næstved 2
Odsherred [16-0] Guldborgsund 3
Fluen Sj. [9-7] Guldborgsund 2

3. division Øst:
DK26 3 [10-6] FIOV 2
Glostrup [8-8] Brøndby Strand 2
KT Bjørnen [4-12] Studsen 3
Arrows [6-10] Kjøge
DK26 3 [6-10] Brøndby Strand 2
Glostrup [11-5] FIOV 2
KT Bjørnen [6-10] Studsen 4
Arrows [7-9] Rødderne 2

Danmarksserie 1:
Farum 4 [7-9] FIOV 3
Gentofte [5-11] Studsen 5
Arrows 2 [8-8] Slangerup
Grotten [10-6] Farum 2
Farum 4 [6-10] Studsen 5
Gentofte [5-11] FIOV 3
Kokkedal 2 [5-11] Slangerup
Grotten [12-4] Farum 3

Danmarksserie 2:
DK26 4 [9-7] Avedøre 2
DK26 5 [8-8] Glostrup 2
Rødderne 3 [1-15] Islev
Kjøge 2 [4-12] Islev 2
DK26 4 [10-6] Glostrup 2
DK26 5 [3-13] Avedøre 2
Rødderne 3 [4-12] Islev 2
Kjøge 2 [2-14] Islev

Danmarksserie 3:
Vestsjæll-Ænderne 4 [3-13] Holbæk 5
Gørslev 2 [2-14] Odsherred 2
Nordstevns [13-3] Odsherred 3
Fluen Sj. 2 [5-11] Vestsjæll-Ænderne 2
Gørslev 2 [13-3] Odsherred 3
Nordstevns [3-13] Odsherred 2
Fluen Sj. 2 [11-5] Vestsjæll-Ænderne 3

Danmarksserie 4:
Sakskøbing [5-11] Rødvig
Prinsessevænget [4-12] Næstved 3
Vordingborg 3 [10-6] Næstved 4
Nørre Alslev [5-11] Rødvig
Prinsessevænget [7-9] Næstved 4
Vordingborg 3 [8-8] Næstved 3

Danmarksserie 5:
Ejby [6-10] Langtved
Svendborgsund [16-0] Assens 4
Gelsted [5-11] Langtved
Svendborgsund [12-4] Assens 3

Danmarksserie 6:
Kælderen 3 [4-12] Vejen
Aabenraa 4 [6-10] Esbjerg
Kolding 3 [13-3] Esbjerg Øst 2
Burning Arrows [10-6] Kælderen 4
Hejnsvig [13-3] Fluen 3
Kælderen 4 [7-9] Vejen
Aabenraa 4 [14-2] Esbjerg Øst 2
Kolding 3 [4-12] Esbjerg
Burning Arrows [10-6] Kælderen 3
Royal 3 [5-11] Fluen 3

Danmarksserie 7:
Ikast [9-7] Hinnerup 2
Engesvang [9-7] Silkeborg
Potten 4 [11-5] Lido 3
Potten 5 [16-0] Lido 4
Dart 8700 [3-13] Aros 2
Ikast [11-5] Silkeborg
Engesvang [5-11] Hinnerup 2
Potten 4 [15-1] Lido 4
Potten 5 [11-5] Lido 3
Dart 8700 [9-7] Aros 3

Danmarksserie 8:
Dronningborg 2 [4-12] Hovsa 2
Dronningborg 3 [7-9] Thyboerne
Hængepilen [4-12] Jyden 2
Nordpilen [9-7] Jyden 3
NITTEN-DK 2 [3-13] Randers 2
Mariagerfjord [5-11] Randers 3
Dronningborg 2 [7-9] Thyboerne
Dronningborg 3 [4-12] Hovsa 2
Hængepilen [14-2] Jyden 3
Nordpilen [7-9] Jyden 2
NITTEN-DK 2 [3-13] Randers 3
Mariagerfjord [6-10] Randers 2

Kvalrække A:
Viking 3 [13-3] Svendborgsund 2
Solbakkens [10-6] Langeland
Langtved 2 [7-9] Odins 4
Midtfyn 2 [2-14] Odins 5
Solbakkens [10-6] Svendborgsund 2
Langtved 2 [1-15] Odins 5
Midtfyn 2 [4-12] Odins 4

Kvalrække B:
Hvide Sande [10-6] Hejnsvig 2
Sydvest 2 [5-11] Kælderen 6
Syrenpilen [10-6] Esbjerg 2
Bakke Dart [9-7] Esbjerg 3
Hvide Sande [15-1] Sdr. Omme 3
Burning Arrows 2 [3-13] Kælderen 6
Syrenpilen [8-8] Esbjerg 3
Bakke Dart [10-6] Esbjerg 2

Kvalrække C:
Vejen 2 [12-4] Kolding 4
Fluen 4 [10-6] Royal 4
Kolding Arrows [14-2] Kolding 4
Fluen 4 [3-13] Royal 5

Kvalrække D:
Juelsminde Bulls [9-7] No Dart
Ikast 2 [14-2] Ikast 4
Samsø 2 [10-6] Lido 5
Silkeborg 2 [4-12] Dart 8700 2
Engesvang 2 [3-13] Dart 8700 3
Østbirk [6-10] Ikast 3
Samsø 2 [12-4] No Dart
Silkeborg 2 [10-6] Dart 8700 3
Engesvang 2 [1-15] Dart 8700 2
Østbirk [11-5] Ikast 4
Juelsminde Bulls [10-6] Lido 5

Kvalrække E:
T.I.F. [9-7] Neptun
Gudenå 2 [4-12] TMG
Bispehaven [5-11] Aros 5
Galten 2 [2-14] Potten 6
Gudenå 2 [5-11] Neptun
Bispehaven [5-11] Aros 4
Galten 2 [6-10] Potten 7

Kvalrække F:
Pirates [5-11] Hovsa 4
Hovsa 5 [9-7] Thyboerne 2
Tvis Paradart [6-10] Thyboerne 3
Firkløveren [6-10] NoBull 2
Pirates 2 [2-14] Hovsa 4
Hovsa 5 [13-3] Thyboerne 3
Tvis Paradart [4-12] Thyboerne 2
Firkløveren [12-4] NoBull 3

Kvalrække G:
Randers 4 [8-8] Arden Bulls
Dronningborg 4 [10-6] NB 88 2
Aalborg 3 [6-10] Mariagerfjord 2
Route 180 [14-2] Mariagerfjord 3
Randers 4 [10-6] NB 88 2
Aalborg 3 [13-3] Mariagerfjord 3
Route 180 [9-7] Mariagerfjord 2


09-11-2018:

Kvalrække D:
Ikast 2 [16-0] Ikast 3


08-11-2018:

3. division Syd:
Fluen Sj. [11-5] Holbæk 4

Kvalrække E:
Galten 2 [3-13] Aros 4


06-11-2018:

Hverdagsrække 1 A:
FIOV [5-11] Avedøre
Farum [9-7] Studsen
Rødovre [5-11] DK26 3
Brøndby Strand [4-12] Studsen 2
Brøndby [7-9] DK26

Hverdagsrække 2:
Næstved [4-12] Guldborgsund 2
Nakskov [13-3] Gørslev
Guldborgsund 3 [1-15] Guldborgsund

Hverdagsrække 3:
Kolding [14-2] Viking
Vejen [4-12] Dart 7000
Kolding Arrows [9-7] Andebølle

Hverdagsrække 4 Nord A:
Linde [9-7] Dronningborg
Hinnerup 2 [2-14] Randers
Gudenå [9-7] Dronningborg 2
T.I.F. [6-10] Hinnerup

Hverdagsrække 4 Syd:
Lido [2-14] Rosenhøj
Lido 2 [3-13] Dart 8700
Østbirk [4-12] Juelsminde Bulls
No Dart [9-7] Dart 8700 2
Silkeborg [10-6] No Dart 2

Hverdagsrække 1 B:
Studsen 3 [5-11] DK26 2
Ballerup [11-5] Tab og Vind
FIOV 2 [16-0] Avedøre 3
Islev [14-2] Farum 2
Kjøge [8-8] Avedøre 2

Hverdagsrække 4 Nord B:
T.I.F. 2 [6-10] Dronningborg 5
Firkløveren [7-9] Randers 2
Dronningborg 3 [5-11] Mariagerfjord
Dronningborg 4 [2-14] Mariagerfjord 2

Hverdagsrække 1 C:
Rødderne [6-10] FIOV 3
Rødderne 2 [8-8] Rødovre 2
Slangerup 2 [5-11] Glostrup
Mosede [9-7] Studsen 5
Gentofte [4-12] Studsen 4


03-11-2018:

Kvalrække E:
T.I.F. [14-2] Bispehaven
TMG [15-1] Bispehaven


02-11-2018:

Danmarksserie 3:
Odsherred 2 [14-2] Vestsjæll-Ænderne 4


01-11-2018:

Danmarksserie 3:
Odsherred 2 [10-6] Kirke Helsinge 2

Kvalrække E:
Galten 2 [3-13] Aros 5


31-10-2018:

Danmarksserie 1:
Grotten [14-2] Slangerup


30-10-2018:

Hverdagsrække 1 A:
DK26 [6-10] Studsen 2
DK26 3 [7-9] Brøndby
Rødovre [3-13] Farum
Brøndby Strand [7-9] Avedøre

Hverdagsrække 2:
Næstved [15-1] Guldborgsund 3
Vordingborg [6-10] Nakskov
Guldborgsund 2 [1-15] Guldborgsund

Hverdagsrække 3:
Kolding Arrows [10-6] Hejnsvig
Kolding [10-6] Vejen
Andebølle [5-11] Viking

Hverdagsrække 4 Nord A:
Dronningborg 2 [9-7] Dronningborg
Gudenå [10-6] Linde
Hinnerup 2 [4-12] T.I.F.
Randers [9-7] Hinnerup

Hverdagsrække 4 Syd:
No Dart 2 [11-5] Dart 8700 2
Dart 8700 [8-8] Lido
Rosenhøj [10-6] Lido 2
Silkeborg [7-9] No Dart
Juelsminde Bulls [9-7] Lido 3

Hverdagsrække 1 B:
Avedøre 2 [11-5] Farum 2
Avedøre 3 [3-13] Kjøge
Tab og Vind [8-8] Studsen 3
FIOV 2 [12-4] Ballerup
DK26 2 [5-11] Islev

Hverdagsrække 4 Nord B:
Firkløveren [7-9] T.I.F. 2
Mariagerfjord 2 [7-9] Mariagerfjord
Dronningborg 4 [8-8] Dronningborg 3
Randers 2 [0-16] Dronningborg 5

Hverdagsrække 1 C:
Rødderne [12-4] Rødovre 2
Studsen 4 [9-7] Mosede
Studsen 5 [10-6] Gentofte
FIOV 3 [14-2] Rødderne 2
Glostrup [15-1] Slangerup


28-10-2018:

3. division Nord:
NB 88 [7-9] Aalborg 2
Black Bulls [9-7] NITTEN-DK
NB 88 [6-10] NITTEN-DK
Black Bulls [10-6] Aalborg 2

3. division Syd:
Guldborgsund 2 [8-8] Vordingborg
Guldborgsund 3 [9-7] Vordingborg 2
Guldborgsund 2 [12-4] Vordingborg 2
Guldborgsund 3 [3-13] Vordingborg

Danmarksserie 4:
Nakskov [5-11] Sakskøbing
Holeby 3 [6-10] Nørre Alslev
Holeby 3 [1-15] Sakskøbing

Danmarksserie 5:
Verninge 2 [7-9] Gelsted
Assens 5 [4-12] Gelsted

Danmarksserie 8:
NITTEN-DK 2 [5-11] Jyden 2
Mariagerfjord [12-4] Jyden 3
NITTEN-DK 2 [9-7] Jyden 3
Mariagerfjord [1-15] Jyden 2

Kvalrække D:
Ikast 2 [14-2] Dart 8700 3
Østbirk [3-13] Dart 8700 2
Ikast 2 [12-4] Dart 8700 2
Østbirk [8-8] Dart 8700 3

Kvalrække F:
Pirates 2 [4-12] Tvis Paradart
Pirates [14-2] Tvis Paradart


27-10-2018:

1. division:
DK26 [14-2] Ringsted
Studsen [15-1] Dart Odense
Lido [12-4] Holbæk
Assens [12-4] Stifterne
Aabenraa [9-7] Aros
Kælderen [3-13] Potten
DK26 [16-0] Dart Odense
Lido [9-7] Stifterne
Assens [9-7] Holbæk
Aabenraa [4-12] Potten
Kælderen [8-8] Aros

2. division Vest:
Hinnerup [5-11] Aabenraa 2
Samsø [5-11] Potten 2
Padborg [3-13] Aalborg
Fluen [13-3] Linde
Jyden [11-5] Verninge
Hovsa [8-8] Odins
Samsø [5-11] Aabenraa 2
Padborg [5-11] Linde
Fluen [11-5] Aalborg
Jyden [9-7] Odins
Hovsa [12-4] Verninge
Hinnerup [2-14] Potten 2

2. division Øst:
Gørslev [11-5] Kirke Helsinge
Næstved [3-13] Vestsjæll-Ænderne
Holeby [11-5] Holbæk 2
Guldborgsund [5-11] Rødderne
FIOV [6-10] DK26 2
Brøndby Strand [5-11] Studsen 2
Gørslev [12-4] Vestsjæll-Ænderne
Næstved [9-7] Kirke Helsinge
Holeby [10-6] Rødderne
Guldborgsund [7-9] Holbæk 2
FIOV [5-11] Studsen 2
Brøndby Strand [4-12] DK26 2

3. division Nord:
NoBull [3-13] Lido 2
Dall Ferslev [4-12] Potten 3
Gudenå [6-10] Randers
Galten [13-3] Dronningborg
NoBull [7-9] Potten 3
Dall Ferslev [1-15] Lido 2
Gudenå [8-8] Dronningborg
Galten [6-10] Randers

3. division Vest:
Kolding [13-3] Odins 2
Kolding 2 [8-8] Søhus
Fluen 2 [6-10] Sydvest
Aabenraa 3 [6-10] Esbjerg Øst
Kælderen 2 [8-8] Royal
Assens 2 [9-7] Royal 2
Kolding [5-11] Søhus
Kolding 2 [8-8] Odins 2
Fluen 2 [7-9] Esbjerg Øst
Aabenraa 3 [5-11] Sydvest
Kælderen 2 [9-7] Royal 2
Assens 2 [9-7] Royal

3. division Syd:
Næstved 2 [6-10] Ringsted 2
Holeby 2 [8-8] Ringsted 3
Odsherred [12-4] Holbæk 3
Næstved 2 [11-5] Ringsted 3
Holeby 2 [9-7] Ringsted 2
Fluen Sj. [12-4] Holbæk 3

3. division Øst:
Farum [7-9] Kjøge
Kokkedal [8-8] Rødderne 2
DK26 3 [13-3] KT Bjørnen
Glostrup [14-2] Avedøre
Arrows [10-6] FIOV 2
Farum [5-11] Rødderne 2
Kokkedal [3-13] Kjøge
DK26 3 [9-7] Avedøre
Glostrup [13-3] KT Bjørnen
Arrows [9-7] Brøndby Strand 2

Danmarksserie 1:
Farum 2 [14-2] Farum 4
Farum 3 [9-7] Gentofte
FIOV 3 [3-13] Arrows 2
Studsen 5 [5-11] Kokkedal 2
Grotten [10-6] Slangerup
Farum 2 [14-2] Gentofte
Farum 3 [11-5] Farum 4
FIOV 3 [5-11] Kokkedal 2
Studsen 5 [9-7] Arrows 2

Danmarksserie 2:
Islev 3 [4-12] DK26 4
DK26 6 [7-9] DK26 5
Avedøre 2 [13-3] Rødderne 3
KT Bjørnen 2 [2-14] Islev
Glostrup 2 [12-4] Kjøge 2
Islev 3 [4-12] DK26 5
DK26 6 [4-12] DK26 4
Avedøre 2 [14-2] Kjøge 2
KT Bjørnen 2 [2-14] Islev 2
Glostrup 2 [12-4] Rødderne 3

Danmarksserie 3:
Haslev/Svalebæk [6-10] Vestsjæll-Ænderne 2
Haslev/Svalebæk 2 [11-5] Vestsjæll-Ænderne 3
Vestsjæll-Ænderne 4 [5-11] Gørslev 2
Kirke Helsinge 2 [13-3] Nordstevns
Fluen Sj. 2 [8-8] Holbæk 5
Haslev/Svalebæk [13-2] Vestsjæll-Ænderne 3
Haslev/Svalebæk 2 [7-9] Vestsjæll-Ænderne 2
Vestsjæll-Ænderne 4 [9-7] Nordstevns
Kirke Helsinge 2 [14-2] Gørslev 2
Fluen Sj. 2 [15-1] Holbæk 6

Danmarksserie 4:
Rødvig [13-3] Prinsessevænget
Rødvig [14-2] Vordingborg 3

Danmarksserie 5:
Langtved [12-4] Midtfyn
Dart Odense 2 [5-11] Svendborgsund
Odins 3 [7-9] Assens 3
Søhus 2 [5-11] Assens 4
Langtved [6-10] Svendborgsund
Dart Odense 2 [12-4] Midtfyn
Odins 3 [10-6] Assens 4
Søhus 2 [1-15] Assens 3

Danmarksserie 6:
Sdr. Omme [12-4] Fluen 3
Sdr. Omme 2 [7-9] Padborg 2
Aabenraa 4 [11-5] Vejen
Kolding 3 [4-12] Burning Arrows
Hejnsvig [6-10] Esbjerg
Royal 3 [11-5] Esbjerg Øst 2
Sdr. Omme [11-5] Padborg 2
Sdr. Omme 2 [3-13] Fluen 3
Aabenraa 4 [10-6] Burning Arrows
Kolding 3 [1-15] Vejen
Hejnsvig [13-3] Esbjerg Øst 2
Royal 3 [6-10] Esbjerg

Danmarksserie 7:
Aros 2 [14-2] Ikast
Aros 3 [13-3] Engesvang
Hinnerup 2 [7-9] Potten 4
Silkeborg [6-10] Potten 5
Dart 8700 [5-11] Lido 3
Aros 2 [11-5] Engesvang
Aros 3 [8-8] Ikast
Hinnerup 2 [8-8] Potten 5
Silkeborg [8-8] Potten 4
Dart 8700 [13-3] Lido 4

Danmarksserie 8:
Randers 2 [5-11] Dronningborg 2
Randers 3 [12-4] Dronningborg 3
Hovsa 2 [9-7] Hængepilen
Thyboerne [7-9] Nordpilen
Randers 2 [5-11] Dronningborg 3
Randers 3 [11-5] Dronningborg 2
Hovsa 2 [8-8] Nordpilen
Thyboerne [8-8] Hængepilen

Kvalrække A:
Viking [1-15] Viking 3
Viking 2 [11-5] Solbakkens
Svendborgsund 2 [13-3] Langtved 2
Langeland [12-4] Midtfyn 2
Viking [4-12] Solbakkens
Viking 2 [5-11] Viking 3
Svendborgsund 2 [6-10] Midtfyn 2
Langeland [8-8] Langtved 2

Kvalrække B:
Esbjerg 3 [6-10] Hvide Sande
Sdr. Omme 3 [2-14] Burning Arrows 2
Hejnsvig 2 [7-9] Sydvest 2
Syrenpilen [7-9] Kælderen 5
Bakke Dart [6-10] Kælderen 6
Esbjerg 2 [1-15] Hvide Sande
Sdr. Omme 3 [4-12] Sydvest 2
Hejnsvig 2 [7-9] Burning Arrows 2
Syrenpilen [5-11] Kælderen 6
Bakke Dart [8-8] Kælderen 5

Kvalrække C:
Royal 4 [11-5] Aabenraa 5
Royal 5 [13-3] Aabenraa 6
Dart 26 Vejle [2-14] Kolding Arrows
Fluen 4 [13-3] Kolding 4
Royal 4 [8-8] Aabenraa 6
Royal 5 [15-1] Aabenraa 5
Dart 26 Vejle [4-12] Vejen 2
Fluen 4 [8-8] Kolding 5

Kvalrække D:
No Dart [4-12] Silkeborg 2
Lido 5 [14-2] Engesvang 2
No Dart [14-2] Engesvang 2
Lido 5 [10-6] Silkeborg 2

Kvalrække E:
Potten 6 [7-9] T.I.F.
Potten 7 [6-10] Gudenå 2
Neptun [12-4] Bispehaven
Potten 6 [12-4] Gudenå 2
Potten 7 [1-15] T.I.F.

Kvalrække F:
Jyden 4 [12-4] NoBull 2
Jyden 5 [8-8] NoBull 3
Pirates [7-9] Hovsa 5
Firkløveren [4-12] Hovsa 3
Jyden 4 [16-0] NoBull 3
Jyden 5 [2-14] NoBull 2
Pirates 2 [2-14] Hovsa 5
Firkløveren [7-9] Hovsa 4

Kvalrække G:
NITTEN-DK 3 [1-15] Black Bulls 2
Randers 4 [3-13] Aalborg 3
Dronningborg 4 [9-7] Route 180
FDC [8-8] NB 88 2
NITTEN-DK 3 [6-10] Black Bulls 3
Randers 4 [6-10] Route 180
Dronningborg 4 [7-9] Aalborg 3
Nordpilen 2 [4-12] NB 88 2


25-10-2018:

3. division Syd:
Odsherred [15-1] Holbæk 4


24-10-2018:

1. division:
Studsen [12-4] Ringsted


23-10-2018:

Danmarksserie 5:
Verninge 2 [3-13] Ejby

Hverdagsrække 1 A:
DK26 3 [11-5] FIOV
Studsen 2 [10-6] Farum
Rødovre [4-12] Brøndby Strand
Avedøre [7-9] DK26
Brøndby [4-12] Studsen

Hverdagsrække 2:
Guldborgsund 2 [9-7] Gørslev
Næstved [8-8] Nakskov
Guldborgsund 3 [8-8] Vordingborg

Hverdagsrække 3:
Kolding Arrows [3-13] Kolding
Andebølle [10-6] Vejen

Hverdagsrække 4 Nord A:
Gudenå [13-3] T.I.F.
Dronningborg [5-11] Randers
Dronningborg 2 [16-0] Hinnerup
Linde [12-4] Hinnerup 2

Hverdagsrække 4 Syd:
Lido 2 [5-11] Juelsminde Bulls
Østbirk [3-13] No Dart
No Dart 2 [12-4] Lido 3
Dart 8700 [5-11] Dart 8700 2

Hverdagsrække 1 B:
Avedøre 3 [9-7] Studsen 3
Farum 2 [4-12] Ballerup
FIOV 2 [12-4] Islev
DK26 2 [8-8] Avedøre 2
Kjøge [13-3] Tab og Vind

Hverdagsrække 4 Nord B:
Mariagerfjord 2 [6-10] Dronningborg 5
Mariagerfjord [11-5] Randers 2
T.I.F. 2 [9-7] Dronningborg 4
Firkløveren [5-11] Dronningborg 3

Hverdagsrække 1 C:
Rødderne 2 [4-12] Glostrup
Studsen 5 [8-8] Slangerup
FIOV 3 [8-8] Mosede


22-10-2018:

Hverdagsrække 3:
Hejnsvig [12-4] Dart 7000


20-10-2018:

Danmarksserie 5:
Assens 5 [5-11] Ejby


18-10-2018:

Hverdagsrække 1 C:
Mosede [8-8] Rødovre 2


17-10-2018:

Hverdagsrække 1 C:
Slangerup 2 [8-8] Studsen 4


16-10-2018:

Danmarksserie 1:
Gentofte [7-9] Kokkedal 2

Hverdagsrække 1 C:
Rødovre 2 [1-15] Glostrup


09-10-2018:

Hverdagsrække 1 A:
Studsen [9-7] Brøndby Strand
FIOV [9-7] Rødovre
Farum [7-9] DK26
Avedøre [10-6DK26 3
Brøndby [8-8] Studsen 2

Hverdagsrække 2:
Næstved [8-8] Vordingborg
Guldborgsund [9-7] Gørslev
Guldborgsund 3 [2-14] Nakskov

Hverdagsrække 3:
Kolding [13-3] Dart 7000
Kolding Arrows [10-6] Vejen
Viking [2-14] Hejnsvig

Hverdagsrække 4 Nord A:
Dronningborg [14-2] Hinnerup
Linde [8-8] T.I.F.
Dronningborg 2 [6-10] Randers
Gudenå [7-9] Hinnerup 2

Hverdagsrække 4 Syd:
Østbirk [4-12] No Dart 2
No Dart [6-10] Lido 3
Silkeborg [13-3] Dart 8700
Dart 8700 2 [8-8] Rosenhøj
Juelsminde Bulls [7-9] Lido

Hverdagsrække 1 B:
Tab og Vind [2-14] Islev
Studsen 3 [10-6] FIOV 2
Ballerup [4-12] Avedøre 2
DK26 2 [10-6] Avedøre 3
Kjøge [13-3] Farum 2

Hverdagsrække 4 Nord B:
Firkløveren [5-11] Dronningborg 4
Mariagerfjord [7-9] Dronningborg 5
Mariagerfjord 2 [11-5] Randers 2
T.I.F. 2 [16-0] Dronningborg 3

Hverdagsrække 1 C:
Slangerup [7-9] Studsen 4
Slangerup 2 [8-8] Studsen 5
Gentofte [5-11] FIOV 3
Glostrup [13-3] Rødderne


06-10-2018:

Danmarksserie 3:
Odsherred 3 [3-13] Kirke Helsinge 2
Holbæk 5 [3-13] Vestsjæll-Ænderne 2
Odsherred 3 [10-6] Vestsjæll-Ænderne 4
Holbæk 5 [6-10] Vestsjæll-Ænderne 3


04-10-2018:

Hverdagsrække 3:
Viking [9-7] Dart 7000


03-10-2018:

Danmarksserie 2:
DK26 6 [11-5] Glostrup 2


02-10-2018:

2. division Vest:
Hinnerup [6-10] Linde

Hverdagsrække 1 A:
DK26 [9-7] Brøndby Strand
DK26 3 [5-11] Farum
Studsen [9-7] Avedøre
Studsen 2 [14-2] Rødovre
Brøndby [8-8] FIOV

Hverdagsrække 2:
Næstved [8-8] Gørslev
Nakskov [8-8] Guldborgsund 2
Vordingborg [0-16] Guldborgsund

Hverdagsrække 3:
Vejen [3-13] Hejnsvig
Andebølle [8-8] Kolding

Hverdagsrække 4 Nord A:
Linde [7-9] Randers
Gudenå [6-10] Hinnerup
Hinnerup 2 [6-10] Dronningborg
T.I.F. [5-11] Dronningborg 2

Hverdagsrække 4 Syd:
Lido 2 [4-12] No Dart
No Dart 2 [4-12] Lido
Silkeborg [8-8] Østbirk
Dart 8700 2 [12-4] Lido 3
Juelsminde Bulls [0-16] Rosenhøj

Hverdagsrække 1 B:
Avedøre 2 [8-8] Islev
Avedøre 3 [4-12] Ballerup
Tab og Vind [6-10] DK26 2
Farum 2 [6-10] FIOV 2
Kjøge [8-8] Studsen 3

Hverdagsrække 4 Nord B:
Dronningborg 3 [6-10] Randers 2
Dronningborg 4 [0-16] Dronningborg 5
T.I.F. 2 [14-2] Mariagerfjord 2
Firkløveren [2-14] Mariagerfjord

Hverdagsrække 1 C:
Studsen 4 [12-4] Rødovre 2
Mosede [11-5] Slangerup 2
Gentofte [5-11] Slangerup
Glostrup [15-1] FIOV 3


29-09-2018:

Danmarksserie 4:
Næstved 3 [8-8] Nakskov
Næstved 4 [11-5] Holeby 3
Næstved 3 [11-5] Holeby 3
Næstved 4 [3-13] Nakskov


25-09-2018:

2. division Øst:
DK26 2 [7-9] Studsen 2

Danmarksserie 1:
Gentofte [5-11] Arrows 2

Hverdagsrække 1 A:
Studsen [10-6] FIOV

Hverdagsrække 1 C:
Studsen 5 [11-5] Rødovre 2


24-09-2018:

3. division Øst:
Avedøre [4-12] Arrows


22-09-2018:

2. division Vest:
Samsø [11-5] Hinnerup

3. division Vest:
Fluen 2 [7-9] Aabenraa 3


20-09-2018:

Danmarksserie 7:
Potten 5 [6-10] Dart 8700


18-09-2018:

Kvalrække G:
Arden Bulls [7-9] NB 88 2

Hverdagsrække 1 A:
DK26 [11-5] FIOV
Studsen [9-7] Rødovre
Studsen 2 [6-10] Avedøre
Farum [11-5] Brøndby
Brøndby Strand [10-6] DK26 3

Hverdagsrække 2:
Nakskov [5-11] Guldborgsund
Guldborgsund 3 [3-13] Gørslev
Vordingborg [1-15] Guldborgsund 2

Hverdagsrække 3:
Kolding [9-7] Hejnsvig
Kolding Arrows [10-6] Viking
Dart 7000 [8-8] Andebølle

Hverdagsrække 4 Nord A:
Linde [14-2] Hinnerup
Hinnerup 2 [6-10] Dronningborg 2
T.I.F. [3-13] Dronningborg
Gudenå [2-14] Randers

Hverdagsrække 4 Syd:
Lido 2 [8-8] No Dart 2
Østbirk [1-15] Dart 8700 2
No Dart [8-8] Lido

Hverdagsrække 1 B:
Avedøre 2 [10-6] Studsen 3
Tab og Vind [1-15] FIOV 2
Farum 2 [4-12] DK26 2
Ballerup [8-8] Kjøge
Islev [16-0] Avedøre 3

Hverdagsrække 4 Nord B:
Dronningborg 3 [4-12] Dronningborg 5
Dronningborg 4 [9-7] Randers 2
T.I.F. 2 [9-7] Mariagerfjord
Firkløveren [8-8] Mariagerfjord 2

Hverdagsrække 1 C:
Rødderne [7-9] Studsen 4
Rødderne 2 [12-4] Studsen 5
Slangerup [9-7] Mosede
Slangerup 2 [8-8] Gentofte


16-09-2018:

2. division Øst:
Holbæk 2 [7-9] FIOV
Rødderne [7-9] Brøndby Strand
Holbæk 2 [9-7] Brøndby Strand
Rødderne [8-8] FIOV

Danmarksserie 2:
Islev 3 [2-14] Avedøre 2
Islev 3 [4-12] Glostrup 2

Danmarksserie 3:
Holbæk 5 [3-13] Haslev/Svalebæk
Holbæk 6 [6-10] Haslev/Svalebæk 2
Holbæk 5 [4-12] Haslev/Svalebæk 2
Holbæk 6 [3-13] Haslev/Svalebæk

Danmarksserie 4:
Næstved 3 [3-13] Sakskøbing
Næstved 4 [1-15] Nørre Alslev
Næstved 3 [9-7] Nørre Alslev
Næstved 4 [1-15] Sakskøbing

Danmarksserie 5:
Assens 5 [4-12] Langtved
Verninge 2 [5-11] Dart Odense 2
Assens 5 [3-13] Dart Odense 2
Verninge 2 [3-13] Langtved

Danmarksserie 6:
Fluen 3 [9-7] Kælderen 3
Padborg 2 [9-7] Kælderen 4
Fluen 3 [6-10] Kælderen 4
Padborg 2 [7-9] Kælderen 3

Kvalrække C:
Royal 4 [7-9] Dart 7000
Royal 4 [8-8] Dart 26 Vejle
Royal 5 [12-4] Dart 7000

Kvalrække E:
Aros 4 [7-9] T.I.F.
Aros 5 [7-9] Gudenå 2
Potten 6 [4-12] Neptun
Potten 7 [5-11] TMG
Bispehaven [12-4] Galten 2
Aros 4 [13-3] Gudenå 2
Aros 5 [9-7] T.I.F.
Potten 6 [8-8] TMG
Potten 7 [2-14] Neptun

Kvalrække G:
Randers 4 [7-9] Nordpilen 2
Arden Bulls [6-10] NITTEN-DK 3
NB 88 2 [10-6] NITTEN-DK 4
Randers 4 [8-8] FDC
Dronningborg 4 [6-10] Nordpilen 2
Arden Bulls [14-2] NITTEN-DK 4
NB 88 2 [10-6] NITTEN-DK 3


15-09-2018:

1. division:
Aros [7-9] Ringsted
Potten [16-0] Dart Odense
DK26 [10-6] Lido
Studsen [8-8] Assens
Holbæk [4-12] Aabenraa
Stifterne [11-5] Kælderen
Aros [16-0] Dart Odense
Potten [14-2] Ringsted
DK26 [7-9] Assens
Studsen [5-11] Lido
Holbæk [11-5] Kælderen
Stifterne [6-10] Aabenraa

2. division Vest:
Verninge [2-14] Potten 2
Odins [5-11] Aabenraa 2
Samsø [4-12] Aalborg
Padborg [4-12] Jyden
Fluen [7-9] Hovsa
Verninge [3-13] Aabenraa 2
Odins [8-8] Potten 2
Samsø [9-7] Linde
Padborg [4-12] Hovsa
Fluen [9-7] Jyden

2. division Øst:
DK26 2 [14-2] Kirke Helsinge
Studsen 2 [10-6] Vestsjæll-Ænderne
Gørslev [9-7] Holeby
Næstved [8-8] Guldborgsund
DK26 2 [12-4] Vestsjæll-Ænderne
Studsen 2 [9-7] Kirke Helsinge
Gørslev [11-5] Guldborgsund
Næstved [1-15] Holeby

3. division Nord:
Randers [10-6] Aalborg 2
Dronningborg [10-6] NITTEN-DK
NB 88 [7-9] NoBull
Black Bulls [11-5] Dall Ferslev
Lido 2 [10-6] Gudenå
Randers [12-4] NITTEN-DK
Dronningborg [7-9] Aalborg 2
NB 88 [4-12] Dall Ferslev
Black Bulls [9-7] NoBull
Lido 2 [7-9] Galten
Potten 3 [11-5] Gudenå

3. division Vest:
Royal [12-4] Odins 2
Royal 2 [5-11] Søhus
Kolding [11-5] Fluen 2
Kolding 2 [12-4] Aabenraa 3
Sydvest [6-10] Kælderen 2
Esbjerg Øst [6-10] Assens 2
Royal [14-2] Søhus
Royal 2 [7-9] Odins 2
Kolding [10-6] Aabenraa 3
Kolding 2 [9-7] Fluen 2
Sydvest [9-7] Assens 2
Esbjerg Øst [3-13] Kælderen 2

3. division Syd:
Holbæk 3 [5-11] Vordingborg
Holbæk 4 [10-6] Vordingborg 2
Guldborgsund 2 [9-7] Næstved 2
Guldborgsund 3 [4-12] Holeby 2
Ringsted 2 [5-11] Odsherred
Ringsted 3 [3-13] Fluen Sj.
Holbæk 3 [12-4] Vordingborg 2
Holbæk 4 [5-11] Vordingborg
Guldborgsund 2 [11-5] Holeby 2
Guldborgsund 3 [3-13] Næstved 2
Ringsted 2 [7-9] Fluen Sj.
Ringsted 3 [2-14] Odsherred

3. division Øst:
Kjøge [10-6] Studsen 3
Rødderne 2 [7-9] Studsen 4
DK26 3 [7-9] Arrows
FIOV 2 [6-10] Farum
Brøndby Strand 2 [7-9] Kokkedal
Kjøge [10-6] Studsen 4
Rødderne 2 [12-4] Studsen 3
Glostrup [10-6] Arrows
FIOV 2 [7-9] Kokkedal
Brøndby Strand 2 [4-12] Farum

Danmarksserie 1:
Slangerup [12-4] Farum 4
Slangerup 2 [9-7] Gentofte
Farum 2 [8-8] FIOV 3
Farum 3 [10-6] Studsen 5
Arrows 2 [10-6] Grotten
Slangerup [13-3] Gentofte
Slangerup 2 [7-9] Farum 4
Farum 2 [12-4] Studsen 5
Farum 3 [9-7] FIOV 3
Kokkedal 2 [10-6] Grotten

Danmarksserie 2:
Islev [7-9] DK26 4
Islev 2 [15-1] DK26 5
Rødderne 3 [2-14] KT Bjørnen 2
Islev [12-4] DK26 5
Islev 2 [7-9] DK26 4
Kjøge 2 [7-9] KT Bjørnen 2

Danmarksserie 3:
Vestsjæll-Ænderne 2 [11-5] Odsherred 2
Vestsjæll-Ænderne 3 [13-3] Odsherred 3
Vestsjæll-Ænderne 4 [1-15] Fluen Sj. 2
Vestsjæll-Ænderne 2 [15-1] Odsherred 3
Vestsjæll-Ænderne 3 [2-14] Odsherred 2
Kirke Helsinge 2 [7-9] Fluen Sj. 2

Danmarksserie 4:
Nakskov [2-14] Rødvig
Holeby 3 [1-15] Rødvig

Danmarksserie 5:
Assens 3 [4-12] Ejby
Assens 4 [8-8] Gelsted
Midtfyn [2-14] Odins 3
Svendborgsund [16-0] Søhus 2
Assens 3 [10-6] Gelsted
Assens 4 [3-13] Ejby
Midtfyn [11-5] Søhus 2
Svendborgsund [11-5] Odins 3

Danmarksserie 6:
Aabenraa 4 [11-5] Hejnsvig
Kolding 3 [10-6] Royal 3
Esbjerg [12-4] Sdr. Omme
Esbjerg Øst 2 [7-9] Sdr. Omme 2
Aabenraa 4 [10-6] Royal 3
Kolding 3 [5-11] Hejnsvig
Esbjerg [15-1] Sdr. Omme 2
Esbjerg Øst 2 [0-16] Sdr. Omme

Danmarksserie 7:
Lido 3 [9-7] Ikast
Lido 4 [4-12] Engesvang
Aros 2 [12-4] Hinnerup 2
Aros 3 [9-7] Silkeborg
Potten 4 [6-10] Dart 8700
Lido 3 [6-10] Engesvang
Lido 4 [3-13] Ikast
Aros 2 [15-1] Silkeborg
Aros 3 [5-11] Hinnerup 2

Danmarksserie 8:
Jyden 2 [14-2] Dronningborg 2
Jyden 3 [6-10] Dronningborg 3
Randers 2 [4-12] Hovsa 2
Randers 3 [8-8] Thyboerne
Nordpilen [8-8] Mariagerfjord
Jyden 2 [12-4] Dronningborg 3
Jyden 3 [12-4] Dronningborg 2
Randers 2 [6-10] Thyboerne
Randers 3 [2-14] Hovsa 2
Hængepilen [14-2] Mariagerfjord

Kvalrække A:
Odins 4 [1-15] Viking 3
Odins 5 [13-3] Solbakkens
Viking [2-14] Svendborgsund 2
Viking 2 [9-7] Langeland
Odins 4 [8-8] Solbakkens
Odins 5 [7-9] Viking 3
Viking [11-5] Langeland
Viking 2 [4-12] Svendborgsund 2

Kvalrække B:
Burning Arrows 2 [8-8] Syrenpilen
Esbjerg 2 [10-6] Sdr. Omme 3
Esbjerg 3 [9-7] Hejnsvig 2
Sydvest 2 [2-14] Bakke Dart
Esbjerg 2 [13-3] Hejnsvig 2
Esbjerg 3 [11-5] Sdr. Omme 3
Burning Arrows 2 [7-9] Bakke Dart
Sydvest 2 [6-10] Syrenpilen

Kvalrække C:
Kolding 4 [11-5] Aabenraa 5
Kolding 5 [3-13] Aabenraa 6
Vejen 2 [5-11] Fluen 4
Kolding 4 [6-10] Aabenraa 6
Kolding 5 [4-12] Aabenraa 5
Kolding Arrows [8-8] Fluen 4

Kvalrække D:
Dart 8700 2 [10-6] Juelsminde Bulls
Dart 8700 3 [11-5] Samsø 2
Ikast 3 [9-7] No Dart
Ikast 4 [5-11] Lido 5
Silkeborg 2 [5-11] Østbirk
Engesvang 2 [1-15] Ikast 2
Dart 8700 2 [10-6] Samsø 2
Dart 8700 3 [10-6] Juelsminde Bulls
Ikast 3 [12-4] Lido 5
Ikast 4 [1-15] No Dart
Silkeborg 2 [2-14] Ikast 2
Engesvang 2 [2-14] Østbirk

Kvalrække F:
NoBull 2 [7-9] Thyboerne 2
NoBull 3 [10-6] Thyboerne 3
Pirates [6-10] Firkløveren
Hovsa 3 [11-5] Jyden 4
Hovsa 4 [6-10] Jyden 5
NoBull 2 [13-3] Thyboerne 3
NoBull 3 [3-13] Thyboerne 2
Pirates 2 [2-14] Firkløveren
Hovsa 3 [13-3] Jyden 5
Hovsa 4 [1-15] Jyden 4

Kvalrække G:
Black Bulls 2 [12-4] Mariagerfjord 2
Black Bulls 3 [13-3] Mariagerfjord 3
Black Bulls 3 [11-5] Mariagerfjord 2


14-09-2018:

3. division Nord:
Potten 3 [6-10] Galten


12-09-2018:

2. division Øst:
DK26 2 [7-9] Gørslev

Danmarksserie 2:
DK26 6 [6-10] Avedøre 2

Danmarksserie 5:
Dart Odense 2 [15-1] Søhus 2

Kvalrække B:
Kælderen 5 [5-11] Hvide Sande


11-09-2018:

Hverdagsrække 1 A:
DK26 [11-5] Studsen
DK26 3 [7-9] Studsen 2
FIOV [8-8] Brøndby Strand
Farum [7-9] Avedøre
Brøndby [15-1] Rødovre

Hverdagsrække 2:
Guldborgsund 2 [14-2] Guldborgsund 3
Gørslev [12-4] Vordingborg
Guldborgsund [13-3] Næstved

Hverdagsrække 3:
Vejen [9-7] Viking
Dart 7000 [8-8] Kolding Arrows

Hverdagsrække 4 Nord A:
Dronningborg [8-8] Gudenå
Dronningborg 2 [10-6] Linde
Randers [16-0] T.I.F.

Hverdagsrække 4 Syd:
Lido 3 [6-10] Lido 2
Østbirk [9-7] Lido
Dart 8700 [7-9] No Dart 2
Juelsminde Bulls [2-14] Dart 8700 2

Hverdagsrække 1 B:
Avedøre 2 [13-3] Tab og Vind
Avedøre 3 [6-10] Farum 2
Studsen 3 [8-8] Islev
Ballerup [11-5] DK26 2
FIOV 2 [10-6] Kjøge

Hverdagsrække 4 Nord B:
Mariagerfjord 2 [5-11] Dronningborg 3
Dronningborg 5 [13-3] Firkløveren
Mariagerfjord [12-4] Dronningborg 4
Randers 2 [3-13] T.I.F. 2

Hverdagsrække 1 C:
Slangerup [6-10] Rødderne 2
Slangerup 2 [9-7] Rødderne
Rødovre 2 [3-13] Studsen 5
FIOV 3 [9-7] Studsen 4
Glostrup [15-1] Gentofte


10-09-2018:

Hverdagsrække 3:
Hejnsvig [14-2] Andebølle

Hverdagsrække 4 Nord A:
Hinnerup [10-6] Hinnerup 2


07-09-2018:

Kvalrække B:
Kælderen 6 [13-3] Hvide Sande


06-09-2018:

3. division Nord:
NB 88 [8-8] Black Bulls


04-09-2018:

Danmarksserie 5:
Langtved [15-1] Søhus 2

Hverdagsrække 1 A:
DK26 3 [7-9] Studsen
Studsen 2 [9-7] FIOV
Rødovre [3-13] DK26
Avedøre [10-6] Brøndby
Brøndby Strand [6-10] Farum

Hverdagsrække 2:
Guldborgsund [15-1] Guldborgsund 3
Gørslev [6-10] Nakskov
Guldborgsund 2 [9-7] Næstved

Hverdagsrække 3:
Viking [2-14] Kolding
Andebølle [9-7] Kolding Arrows
Dart 7000 [9-7] Vejen

Hverdagsrække 4 Nord A:
Dronningborg 2 [13-3] Gudenå
Hinnerup [5-11] T.I.F.
Randers [12-4] Hinnerup 2
Dronningborg [7-9] Linde

Hverdagsrække 4 Syd:
Lido [9-7] Lido 3
Lido 2 [11-5] Østbirk
No Dart 2 [0-16] Rosenhøj
Dart 8700 [12-4] No Dart
Silkeborg [8-8] Juelsminde Bulls

Hverdagsrække 1 B:
Avedøre 3 [4-12] Tab og Vind
Farum 2 [7-9] Studsen 3
FIOV 2 [7-9] Avedøre 2
DK26 2 [8-8] Kjøge
Islev [13-3] Ballerup

Hverdagsrække 4 Nord B:
Mariagerfjord [9-7] Dronningborg 3
Mariagerfjord 2 [4-12] Dronningborg 4
Randers 2 [10-6] Firkløveren
Dronningborg 5 [8-8] T.I.F. 2

Hverdagsrække 1 C:
Rødderne [11-5] Slangerup
Rødderne 2 [8-8] Slangerup 2
FIOV 3 [12-4] Studsen 5
Mosede [3-13] Glostrup


02-09-2018:

Danmarksserie 8:
Jyden 2 [10-6] Randers 2
Jyden 3 [9-7] Randers 3
Jyden 2 [13-3] Randers 3
Jyden 3 [8-8] Randers 2


31-08-2018:

2. division Vest:
Padborg [5-11] Fluen


28-08-2018:

2. division Øst:
DK26 2 [13-3] Næstved

3. division Nord:
Randers [13-3] NB 88

Danmarksserie 3:
Vestsjæll-Ænderne 2 [13-3] Vestsjæll-Ænderne 4

Hverdagsrække 1 A:
Studsen [12-4] Studsen 2
FIOV [6-10] Farum
Brøndby Strand [5-11] Brøndby

Hverdagsrække 2:
Guldborgsund [14-2] Guldborgsund 2
Guldborgsund 3 [7-9] Næstved
Nakskov [12-4] Vordingborg

Hverdagsrække 3:
Viking [6-10] Andebølle
Vejen [3-13] Kolding

Hverdagsrække 4 Nord A:
Dronningborg [3-13] Dronningborg 2
T.I.F. [6-10] Hinnerup 2
Linde [10-6] Gudenå
Hinnerup [2-14] Randers

Hverdagsrække 4 Syd:
Lido [11-5] Lido 2
Lido 3 [13-3] Østbirk
No Dart [12-4] No Dart 2
Dart 8700 [1-15] Rosenhøj
Silkeborg [9-7] Dart 8700 2

Hverdagsrække 1 B:
Avedøre 2 [13-3] Avedøre 3
FIOV 2 [12-4] DK26 2
Islev [9-7] Kjøge

Hverdagsrække 4 Nord B:
Dronningborg 5 [16-0] Randers 2
Mariagerfjord [8-8] Mariagerfjord 2
Dronningborg 3 [8-8] Dronningborg 4
T.I.F. 2 [16-0] Firkløveren

Hverdagsrække 1 C:
Rødderne [8-8] Rødderne 2
Slangerup [4-12] Slangerup 2
Studsen 4 [11-5] Studsen 5
FIOV 3 [11-5] Rødovre 2
Mosede [10-6] Gentofte


27-08-2018:

Hverdagsrække 3:
Hejnsvig [11-5] Kolding Arrows


25-08-2018:

Danmarksserie 4:
Næstved 3 [14-2] Næstved 4


23-08-2018:

3. division Nord:
Dronningborg [11-5] NB 88

Danmarksserie 6:
Vejen [7-9] Burning Arrows


22-08-2018:

2. division Øst:
Holbæk 2 [6-10] Rødderne

Danmarksserie 3:
Vestsjæll-Ænderne 2 [8-8] Kirke Helsinge 2


21-08-2018:

Danmarksserie 3:
Vestsjæll-Ænderne 3 [12-4] Vestsjæll-Ænderne 4


19-08-2018:

3. division Vest:
Fluen 2 [8-8] Kælderen 2
Aabenraa 3 [4-12] Assens 2
Fluen 2 [3-13] Assens 2
Aabenraa 3 [7-9] Kælderen 2

3. division Syd:
Næstved 2 [0-16] Odsherred
Holeby 2 [4-12] Fluen Sj.
Næstved 2 [7-9] Fluen Sj.
Holeby 2 [6-10] Odsherred

3. division Øst:
Studsen 3 [9-7] Farum
Studsen 4 [1-15] Kokkedal
Studsen 3 [7-9] Kokkedal
Studsen 4 [4-12] Farum

Danmarksserie 5:
Assens 3 [15-1] Assens 5
Assens 4 [9-7] Verninge 2
Assens 3 [16-0] Verninge 2
Assens 4 [8-8] Assens 5

Danmarksserie 7:
Lido 3 [2-14] Aros 2
Lido 4 [3-13] Aros 3
Lido 3 [4-12] Aros 3
Lido 4 [3-13] Aros 2

Kvalrække A:
Odins 4 [11-5] Viking
Odins 5 [13-3] Viking 2
Odins 4 [10-6] Viking 2
Odins 5 [16-0] Viking

Kvalrække F:
Thyboerne 2 [6-10] Jyden 4
Thyboerne 3 [8-8] Jyden 5
NoBull 2 [7-9] Pirates
NoBull 3 [10-6] Pirates 2
Hovsa 5 [7-9] Firkløveren
Thyboerne 2 [13-3] Jyden 5
Thyboerne 3 [2-14] Jyden 4
NoBull 2 [16-0] Pirates 2
NoBull 3 [7-9] Pirates
Tvis Paradart [6-10] Firkløveren

Kvalrække G:
Black Bulls 2 [11-5] Randers 4
Black Bulls 3 [4-12] Dronningborg 4
Black Bulls 2 [11-5] Dronningborg 4
Black Bulls 3 [10-6] Randers 4


18-08-2018:

1. division:
Aros [6-10] DK26
Potten [11-5] Studsen
Ringsted [5-11] Holbæk
Dart Odense [0-16] Stifterne
Lido [6-10] Aabenraa
Assens [13-3] Kælderen
Aros [14-2] Studsen
Potten [11-5] DK26
Ringsted [6-10] Stifterne
Dart Odense [0-16] Holbæk
Lido [11-5] Kælderen
Assens [7-9] Aabenraa

2. division Vest:
Verninge [6-10] Samsø
Odins [10-6] Hinnerup
Potten 2 [14-2] Padborg
Aabenraa 2 [5-11] Fluen
Jyden [10-6] Aalborg
Hovsa [8-8] Linde
Verninge [9-7] Hinnerup
Odins [14-2] Samsø
Potten 2 [9-7] Fluen
Aabenraa 2 [13-3] Padborg
Jyden [13-3] Linde
Hovsa [8-8] Aalborg

2. division Øst:
Studsen 2 [13-3] Næstved
Kirke Helsinge [9-7] Holbæk 2
Vestsjæll-Ænderne [9-7] Rødderne
Holeby [8-8] FIOV
Guldborgsund [10-6] Brøndby Strand
Studsen 2 [9-7] Gørslev
Kirke Helsinge [9-7] Rødderne
Vestsjæll-Ænderne [8-8] Holbæk 2
Holeby [11-5] Brøndby Strand
Guldborgsund [7-9] FIOV

3. division Nord:
Dronningborg [6-10] Black Bulls
Lido 2 [12-4] Aalborg 2
Potten 3 [8-8] NITTEN-DK
NoBull [10-6] Gudenå
Dall Ferslev [3-13] Galten
Randers [8-8] Black Bulls
Lido 2 [8-8] NITTEN-DK
Potten 3 [8-8] Aalborg 2
NoBull [4-12] Galten
Dall Ferslev [5-11] Gudenå

3. division Vest:
Royal [9-7] Kolding
Royal 2 [9-7] Kolding 2
Odins 2 [7-9] Sydvest
Søhus [6-10] Esbjerg Øst
Royal [15-1] Kolding 2
Royal 2 [8-8] Kolding
Odins 2 [8-8] Esbjerg Øst
Søhus [5-11] Sydvest

3. division Syd:
Holbæk 3 [6-10] Guldborgsund 2
Holbæk 4 [8-8] Guldborgsund 3
Vordingborg [4-12] Ringsted 2
Vordingborg 2 [4-12] Ringsted 3
Holbæk 3 [7-9] Guldborgsund 3
Holbæk 4 [3-13] Guldborgsund 2
Vordingborg [13-3] Ringsted 3
Vordingborg 2 [3-13] Ringsted 2

3. division Øst:
Kjøge [15-1] DK26 3
Rødderne 2 [6-10] Glostrup
KT Bjørnen [3-13] Arrows
Kjøge [10-6] Glostrup
Rødderne 2 [10-6] DK26 3

Danmarksserie 1:
Slangerup [3-13] Farum 2
Slangerup 2 [6-10] Farum 3
Farum 4 [9-7] Arrows 2
FIOV 3 [8-8] Grotten
Slangerup [11-5] Farum 3
Slangerup 2 [1-15] Farum 2
Farum 4 [6-10] Kokkedal 2
Studsen 5 [7-9] Grotten

Danmarksserie 2:
Islev [15-1] Islev 3
Islev 2 [11-5] DK26 6
DK26 4 [14-2] Rødderne 3
DK26 5 [7-9] Kjøge 2
Avedøre 2 [9-7] KT Bjørnen 2
Islev 2 [14-2] Islev 3
DK26 4 [14-2] Kjøge 2
DK26 5 [8-8] Rødderne 3
Glostrup 2 [12-4] KT Bjørnen

Danmarksserie 3:
Odsherred 2 [7-9] Haslev/Svalebæk
Odsherred 3 [3-13] Haslev/Svalebæk 2
Vestsjæll-Ænderne 3 [9-7] Kirke Helsinge 2
Gørslev 2 [3-13] Fluen Sj. 2
Odsherred 2 [7-9] Haslev/Svalebæk 2
Odsherred 3 [2-14] Haslev/Svalebæk
Nordstevns [2-14] Fluen Sj. 2

Danmarksserie 4:
Sakskøbing [15-1] Prinsessevænget
Nørre Alslev [11-5] Vordingborg 3
Sakskøbing [13-3] Vordingborg 3
Nørre Alslev [9-7] Prinsessevænget

Danmarksserie 5:
Ejby [13-3] Midtfyn
Gelsted [2-14] Svendborgsund
Langtved [11-5] Odins 3
Ejby [8-8] Svendborgsund
Gelsted [10-6] Midtfyn
Dart Odense 2 [4-12] Odins 3

Danmarksserie 6:
Kælderen 3 [5-11] Sdr. Omme
Kælderen 4 [10-6] Sdr. Omme 2
Fluen 3 [10-6] Aabenraa 4
Padborg 2 [7-9] Kolding 3
Vejen [6-10] Hejnsvig
Burning Arrows [12-4] Royal 3
Kælderen 3 [10-6] Sdr. Omme 2
Kælderen 4 [3-13] Sdr. Omme
Fluen 3 [10-6] Kolding 3
Padborg 2 [12-4] Aabenraa 4
Vejen [12-4] Royal 3
Burning Arrows [8-8] Hejnsvig

Danmarksserie 7:
Ikast [7-9] Potten 4
Engesvang [4-12] Potten 5
Hinnerup 2 [7-9] Dart 8700
Ikast [5-11] Potten 5
Engesvang [11-5] Potten 4
Silkeborg [3-13] Dart 8700

Danmarksserie 8:
Dronningborg 2 [8-8] Hængepilen
Dronningborg 3 [8-8] Nordpilen
Hovsa 2 [6-10] NITTEN-DK 2
Thyboerne [8-8] Mariagerfjord
Dronningborg 2 [3-13] Nordpilen
Dronningborg 3 [6-10] Hængepilen
Hovsa 2 [7-9] Mariagerfjord

Kvalrække A:
Viking 3 [13-3] Langtved 2
Solbakkens [12-4] Langtved 2

Kvalrække B:
Kælderen 5 [10-6] Esbjerg 2
Kælderen 6 [13-3] Esbjerg 3
Hvide Sande [9-7] Sydvest 2
Sdr. Omme 3 [2-14] Syrenpilen
Hejnsvig 2 [8-8] Bakke Dart
Kælderen 5 [9-7] Esbjerg 3
Kælderen 6 [15-1] Esbjerg 2
Hvide Sande [14-2] Burning Arrows 2
Sdr. Omme 3 [0-16] Bakke Dart
Hejnsvig 2 [13-3] Syrenpilen

Kvalrække C:
Kolding 5 [3-13] Royal 5
Aabenraa 5 [9-7] Vejen 2
Aabenraa 6 [6-10] Kolding Arrows
Dart 7000 [7-9] Fluen 4
Kolding 4 [5-11] Royal 5
Aabenraa 5 [3-13] Kolding Arrows
Aabenraa 6 [12-4] Vejen 2
Dart 26 Vejle [2-14] Fluen 4

Kvalrække D:
Dart 8700 2 [15-1] Ikast 3
Dart 8700 3 [16-0] Ikast 4
Samsø 2 [16-0] Engesvang 2
No Dart [8-8] Østbirk
Lido 5 [5-11] Ikast 2
Dart 8700 2 [16-0] Ikast 4
Dart 8700 3 [10-6] Ikast 3
No Dart [5-11] Ikast 2
Lido 5 [7-9] Østbirk

Kvalrække E:
Aros 4 [10-6] Potten 6
Aros 5 [6-10] Potten 7
Neptun [13-3] Galten 2
Aros 4 [13-3] Potten 7
Aros 5 [3-13] Potten 6
TMG [16-0] Galten 2

Kvalrække G:
Mariagerfjord 2 [6-10] NITTEN-DK 3
Mariagerfjord 3 [12-4] NITTEN-DK 4
Nordpilen 2 [8-8] Aalborg 3
FDC [10-6] Route 180
Mariagerfjord 2 [16-0] NITTEN-DK 4
Mariagerfjord 3 [2-14] NITTEN-DK 3
Nordpilen 2 [6-10] Route 180
FDC [12-4] Aalborg 3


17-08-2018:

3. division Syd:
Vordingborg [12-4] Vordingborg 2

Kvalrække F:
Pirates [14-2] Pirates 2


16-08-2018:

3. division Vest:
Kolding [12-4] Kolding 2

Danmarksserie 2:
DK26 4 [10-6] DK26 5

Danmarksserie 3:
Holbæk 5 [11-5] Holbæk 6

Kvalrække B:
Esbjerg 2 [10-6] Esbjerg 3

Kvalrække F:
Hovsa 3 [12-4] Hovsa 4

Kvalrække G:
NITTEN-DK 3 [16-0] NITTEN-DK 4


15-08-2018:

1. division:
Aros [5-11] Potten
DK26 [10-6] Studsen
Ringsted [16-0] Dart Odense
Holbæk [9-7] Stifterne
Lido [13-3] Assens
Aabenraa [8-8] Kælderen

2. division Vest:
Verninge [6-10] Odins
Potten 2 [8-8] Aabenraa 2
Linde [3-13] Aalborg
Jyden [9-7] Hovsa

2. division Øst:
Gørslev [10-6] Næstved
Kirke Helsinge [8-8] Vestsjæll-Ænderne
Holeby [10-6] Guldborgsund
FIOV [10-6] Brøndby Strand

3. division Nord:
Randers [13-3] Dronningborg
NITTEN-DK [13-3] Aalborg 2
Lido 2 [9-7] Potten 3
NoBull [7-9] Dall Ferslev
Gudenå [4-12] Galten

3. division Vest:
Royal [10-6] Royal 2
Odins 2 [11-5] Søhus
Sydvest [7-9] Esbjerg Øst
Kælderen 2 [10-6] Assens 2

3. division Syd:
Holbæk 3 [11-5] Holbæk 4
Guldborgsund 2 [13-3] Guldborgsund 3
Ringsted 2 [12-4] Ringsted 3
Næstved 2 [10-6] Holeby 2
Odsherred [12-4] Fluen Sj.

3. division Øst:
Studsen 3 [14-2] Studsen 4
Farum [6-10] Kokkedal
Kjøge [11-5] Rødderne 2
DK26 3 [5-11] Glostrup
FIOV 2 [7-9] Brøndby Strand 2
KT Bjørnen [6-10] Avedøre

Danmarksserie 1:
Farum 2 [12-4] Farum 3
Farum 4 [4-12] Gentofte
Arrows 2 [6-10] Kokkedal 2
FIOV 3 [12-4] Studsen 5

Danmarksserie 2:
Islev [13-3] Islev 2
Islev 3 [9-7] DK26 6
Rødderne 3 [6-10] Kjøge 2
Avedøre 2 [6-10] Glostrup 2

Danmarksserie 3:
Odsherred 2 [14-2] Odsherred 3
Haslev/Svalebæk [11-5] Haslev/Svalebæk 2
Vestsjæll-Ænderne 4 [3-13] Kirke Helsinge 2
Gørslev 2 [7-9] Nordstevns

Danmarksserie 4:
Nakskov [9-7] Holeby 3
Sakskøbing [14-2] Nørre Alslev
Prinsessevænget [11-5] Vordingborg 3

Danmarksserie 5:
Assens 3 [13-3] Assens 4
Assens 5 [5-11] Verninge 2
Ejby [11-5] Gelsted
Midtfyn [1-15] Svendborgsund
Langtved [13-3] Dart Odense 2
Odins 3 [14-2] Søhus 2

Danmarksserie 6:
Kælderen 3 [6-10] Kælderen 4
Fluen 3 [7-9] Padborg 2
Aabenraa 4 [9-7] Kolding 3
Esbjerg [16-0] Esbjerg Øst 2
Hejnsvig [13-3] Royal 3

Danmarksserie 7:
Lido 3 [11-5] Lido 4
Aros 2 [12-4] Aros 3
Ikast [6-10] Engesvang
Potten 4 [6-10] Potten 5
Hinnerup 2 [7-9] Silkeborg

Danmarksserie 8:
Jyden 2 [12-4] Jyden 3
Dronningborg 2 [6-10] Dronningborg 3
Hængepilen [5-11] Nordpilen
Hovsa 2 [9-7] Thyboerne
NITTEN-DK 2 [10-6] Mariagerfjord

Kvalrække A:
Odins 4 [2-14] Odins 5
Viking [6-10] Viking 2
Viking 3 [15-1] Solbakkens
Langtved 2 [6-10] Midtfyn 2
Svendborgsund 2 [11-5] Langeland

Kvalrække B:
Kælderen 5 [2-14] Kælderen 6
Burning Arrows 2 [5-11] Sydvest 2
Sdr. Omme 3 [5-11] Hejnsvig 2
Syrenpilen [7-9] Bakke Dart

Kvalrække C:
Kolding 4 [12-4] Kolding 5
Royal 4 [8-8] Royal 5
Aabenraa 5 [3-13] Aabenraa 6
Vejen 2 [2-14] Kolding Arrows
Dart 7000 [8-8] Dart 26 Vejle

Kvalrække D:
Dart 8700 2 [11-5] Dart 8700 3
Ikast 3 [14-2] Ikast 4
Silkeborg 2 [11-5] Engesvang 2
No Dart [6-10] Lido 5
Østbirk [4-12] Ikast 2

Kvalrække E:
Aros 4 [15-1] Aros 5
Potten 6 [8-8] Potten 7
T.I.F. [10-6] Gudenå 2
Neptun [9-7] TMG

Kvalrække F:
Thyboerne 2 [14-2] Thyboerne 3
Jyden 4 [10-6] Jyden 5
NoBull 2 [11-5] NoBull 3
Hovsa 5 [10-6] Tvis Paradart

Kvalrække G:
Mariagerfjord 2 [13-3] Mariagerfjord 3
Randers 4 [3-13] Dronningborg 4
Black Bulls 2 [9-7] Black Bulls 3
Route 180 [5-11] Aalborg 3
Nordpilen 2 [6-10] FDC


14-08-2018:

Danmarksserie 1:
Slangerup [14-2] Slangerup 2

Danmarksserie 3:
Vestsjæll-Ænderne 2 [12-4] Vestsjæll-Ænderne 3


10-08-2018:

Danmarksserie 6:
Sdr. Omme [10-6] Sdr. Omme 2


09-08-2018:

Danmarksserie 8:
Randers 2 [6-10] Randers 3


 

Reklamer

Skriv et svar

Udfyld dine oplysninger nedenfor eller klik på et ikon for at logge ind:

WordPress.com Logo

Du kommenterer med din WordPress.com konto. Log Out /  Skift )

Google photo

Du kommenterer med din Google konto. Log Out /  Skift )

Twitter picture

Du kommenterer med din Twitter konto. Log Out /  Skift )

Facebook photo

Du kommenterer med din Facebook konto. Log Out /  Skift )

Connecting to %s